Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen befejezést tudtok...

Milyen befejezést tudtok elképzelni az Aot-nak?

Figyelt kérdés

Mostonába ezen gondolkodok,mivel olvastam hogy az író nem tervez egy happy endinget (szerintem ez várható is volt).

Még Youtuben fent volt egy videó egy hanganyag ami eredetileg az utolsó részekből vagy részből egy hanganyag

(akit érdekel: [link] ) ami szerintem nagyon ijesztő és érdekes is egyben.



2020. szept. 26. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, én nagyon nagyon szívesen megosztom a teoriáim, de én Manga olvasó vagyok, szóval én már tudom ki a főgonosz stb. Szóval max spoileresen tudnám elmondani, hogy én mire látok rációt, de ha szeretnéd elmondom🤗🤗
2020. szept. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is olvasom a Mangát :D
2020. szept. 27. 08:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én Szövetség párti vagyok, az én vágyam az, hogy ne pusztuljon el a világ🤷🏻‍♀️

Én azt tartanám a legepic-ebb befejezésnek, hogy a maradék Alliance oda repül Eren-hez és egy mindent vagy semmit roham közben megtámadják, csakhogy a kolosszálisok vissza verik őket. Eren bezartja az ígéretét miszerint Reiner-nek egy kib@$20tt fájdalmas halált fog adni és mellé meghal Cony is. Mikasa felett átveszi Eren a hatalmat és mennek tovább elpusztítani a világot, a többiek a távolból nézik a menetelő csordát, mikor is megjelennik az égen a maradék Marley-i hadsereg, megspékelve a Japán flottával, Azumbito irányitásával, mellette pedig ott áll Annie, Gabi és Falco. Armin-nak megvan a terve. Feldobja Jean-t a Japán anyaléghajóra és elmondja a tervet mindenkinek, majd a Japán repülök felett megkapja az irányítást. Parancsba adja, hogy a repülök próbáljanak utatt biztosítani Arminnak egészen Eren-ig és el is kezdik lőni a titánok tarkóját (Akár még bele is repülhetnek, elvégre japánok🤷🏻‍♀️) Míg az anya léghajó elindul eren fölé. Armin elmondja Levi-nek, hogy neki kell leszámolnia Mikasával, vagy legalább feltartani addig amíg le nem győzik Eren-t. Eren is erre utasítja Mikasát. Az 50 méteres titánok között egy hatalmas csata kezdődik a 2 ackerman között. Armin vár a lehetőségre míg meg nem nyílik az út elötte, de látja, hogy nagyon sok repülőt egyszerűen leütnek a titanok. Addigra a léghajó Eren felé ér és kiugrik belőle Annie. Még a levegőben titánná változik és elkezdi összetörni eren lábait, hogy ne tudjon mozogni. Majd kiugrik Falco is, akit az egyik 50 méteres Titán sárgolyólya eltalál és rohadt messze repül Erentől. A messzeségben átváltozik Titánná és mivel a titan formája is egy madár ezért valami szárny szerűségeket növeszt, majd elkezd eren felé siklani, míg végül Gabi is kiugrik a gépből egy rakat robbanószerrel és ráesik a repülő Falco-ra. Pont eren Tarkójához szálnak. Ekkor az út megnyílik Armin előtt és kolosszalis formában elkezd sprintelni Eren felé. Addigra oda érnek Gabi-ék akik robbantottak egyett Eren tarkóján. Majd Mikasa kardjával át szúrja Levi-t aki bele hal a sérülésébe és elindul megállítani Armint, pedig közben titokban arra vágyakozik, hogy sikerrel járnon, csakhát rabszolga, muszáj azt tennie amit eren mond. A robbanás nem ölte meg Eren-t, de elég helyet biztosított annak, hogy a kollosszális a kezével kitépje Eren-t a testéből. Armin elkezdi faggatni Eren-t, hogy miért ám ő nem válaszol. Megérkezik Mikasa is, aki először letámadná Armin-t, de megállítja. Eren 2 utolsó parancsot ad Mikasának: 1. A halála után éljen olyan életet amit ő akar és 2. ölje meg. Mikasa könnyekben tör ki, elmondja, hogy mennyire szereti Erent és mennyit köszönhet neki, majd kardjával lassan átszúrja Eren szívét. Meghal. A founder nélkül a kolosszálisok szabadon elkezdenek szétszéledni, de megjelenik Ymir és vissza változtatja az összes Titant emberré, Cony anyját is, kár, hogy ő már nem élhette meg, hogy anyját újra lássa.

5 évvel késöbb járunk. Armin, Jean és Zeke (aki életben van, de annyira megsérült, hogy már a regenerációs képessége sem müködik) egy tárgyaló teremben vannak és arról tárgyalnak, hogy milyen megkötések mellet lehetnek szabadok az Eldiaiak. Mind a 9 titant egy emberhez rakják majd amint eljön erre az idő, az uralkodóhoz, Historiá-hoz aki gyermekeit abban a tudatban neveli fel, hogy a világ sorsa az ő vállukon fog állni, és a többi nemzet vezetője gyakran fogja meglátogatni a kiralyi családot, hogy lássa minden rendben van-e. Ahhoz, hogy legyőzzék Erent minden nemzet összefogott, tehát van lehetőség arra, hogy együtt éljenek Eldiai és nem Eldiai emberek. A megállapodást megkötötték, Eldia mostmár egy önálló és független nemzet, a titánok bevetése pedig mostmár háborús bűnnek számít. Armin és Zeke hívja a bulizni Jean-t, hogy sikerült megállapodni, de Jean inkább haza megy. Otthon Mikasa várja aki egy kisgyermeket ölelget. Átadja a gyermeket Jean-nek aki átölelli és annyit mond, hogy "Mostmár szabad vagy"

2020. szept. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De ha Eren győzne akkor kérném kedves Isayamát, hogy ölje meg az összes Alliance tagot, mert nem akarok nekik egy olyan világot, ahol abban a tudatban kell elniük, hogy azért halt meg 7 milliárd ember, hogy ők szabadon éljenek😥
2020. szept. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
én már kb tudom mi fog történni, hallottam azt is hogyan lettek az óriások meg mint, mikor, hol, hogyan, és hogy mi lesz, de biztosra nem tudom
2020. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
5-ös, ennek a válasznak már azért sincs értelme mert senki nem tudja, hogy mi lesz a story vége, nem is beszélve arról, hogy a kérdésre elfeledkeztél válaszolni😅
2020. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

6-os igazad van, bocsánat, ha a kérdésre szeretnéd a választ akkor azt mondanám hogy jó befejezést várok, most olvasom a mangát, el tudom képzelni hogy fordul a dolog és happy and lesz


ha most sem adtam rendes választ bocsánat

2020. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!