Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Romantikus animét ajánlotok...

Romantikus animét ajánlotok légyszi az alábbi kritériumok alapján? Hasonlóra gondolok, mint a Guilty crown, High School DxD (csak ne a legvégén jöjjenek össze), Sword art online, Rakudai kishi no cavalry, ...stb.

Figyelt kérdés
Alapvetően legyenek benne harcjelenetek jól kidolgozott háttérsztorival. Az animációja legyen élvezhető (ne 3000 éves). Ha szerelmi szál van benne, az szintén legyen kidolgozott, ne csak utalások. Szóval ne húzzák az agyamat, hogy érezhető a vibrálás, de végül nincs semmi. Ja és a főszereplő ne legyen tutyi-mutyi, akit mindig meg kell menteni. Köszönöm, ha esetleg tudtok segíteni! Én kifogytam.

2020. szept. 29. 17:33
1 2
 11/13 Kencooo ***** válasza:

A Rakudai Kishi no Cavalary egy remek harcos és romantikus anime, amit mindenkinek előszeretettel ajánlok. Ráadásul szerintem tök jól ráillik a te kritériumaidra, szóval nyugodtan nézd meg, nekem ez a kedvenc animém.

(Mellesleg meg is jelzem, hogy csodálkoztam, amikor megláttam, hogy még senki se írta még le ezt az animét.)

2020. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon jó anime, már 3x láttam XD. Én is mindenkinek ajánlani szoktam
2020. okt. 10. 16:27
 13/13 anonim ***** válasza:

Re Zero talán.

Vagy a leírtakhoz kicsit sem hasonlít, de nekem a kedvenc animém, és a lánykarakter kicsit hasonlít Asunához: Bunny Girl Senpai. Csak 13 rész, úgyhogy mindenképp tegyél egy próbát! :)

2021. febr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!