Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » 2021-re várható a Diabolik...

2021-re várható a Diabolik lovers 3. évadja?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm említette, hogy 2021-re várható a DL. következő évadja, ti hallottatok róla valamit? Bár az előző 2 évad eléggé elvette a kedvem tőle, azért mégis csak érdekel, hogy mi lesz a végkimenetele.

A válaszokat előre is köszönöm! \('ω')/



2020. okt. 7. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bejelentve 3.évad, valószínűleg nem is lesz. Elképzelhető, hogy valamilyen kamuoldalon olvasta.
2020. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy lesz, mivel mind a 2 évad hulladék kategória. A 2. évadra már nem is volt nagyon igény, sokkal kevesebben nézték meg mint az elsőt. Emiatt nem éri meg a készítőknek sem.
2020. okt. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Igen, igen... Számítottam rá, hogy nem lesz 3. évad

A More Blood tényleg egy teljes katasztrófa volt! Az 1. évadot is csak Teddy miatt szenvedtem végig... (Na hát igen, nekem személy szerint jobban bejött Teddy mint Kanaton, először csak viccelődtem vele, de esküszöm, hogy megszerettem, tényleg rámjött a sírógörcs amikor Azusa elégette... Ez normális, tán' hipohander lennék...?)

Tényleg amúgy tudnátok mondani nekem olyan animéket amiket érdemes lenne megnéznem? Csak ne legyen YAOI!(S yaoi függő barátiköröm már túl sok "jót" mondott róla...)

2020. okt. 19. 17:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Én tudok mondani, csak jó lenne ha adnál egy kis behatárolást. Miket nézel, mik a kedvenceid, mi az amit láttál (akár myanimelist vagy animeaddicts oldalad is elküldheted hogy ne ajánljak olyat amit már láttál).
2020. okt. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akció anime, amiben van egy romantikus szál, de ne azon legyen a hangsúly. És NE LEGYEN HAREM Így is teljes traumában vagyok Laito miatt, nem szeretnék egy újabbat:D (Mert mint tudni illik minden harem-ben van egy perverz csicska, akinek már a gondolatától is hányhatnékod van)
2020. nov. 7. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Shingeki no Bahamut: Virgin Soul


A Parasyte-ot gondolom láttad, ha nem akkor nézd meg.


Van két kifejezetten jó hárem, amiben nincsen ilyen perverz, nőcsábász féle karakter: Akatsuki no Yona és Hanasakeru Seishounen (ez az elején rossznak tűnik, de olyan története lesz, hogy az állad leesik)

Belenézhetsz még a Senjou no Valkyria-ba, ha van kedved a torrentezéshez, mert nincs fent online, és amúgy sem kiemelkedő, hanem olyan "tök jó"kategória.


Nem nagyon láttam ezeken kívül jónak nevezhető, akció-romantikus animét, de írok más műfajúakat, amiket érdemes megnézni:

Gankutsuou (mystery, tragédia, természetfeletti)

Hinamatsuri (komédia)

Made in Abyss (kaland, fantasy)

Juuni Kokuki (legjobb fantasy, amit láttam)

Mahoutsukai no Yome (természetfeletti, dráma)

Psycho Pass (akció, sci-fi, lélektan)

Ansatsu Kyoushitsu (akció, komédia)

Skip Beat! (komédia, picit romantikus)

Baccano! (akció, maffia, természetfeletti)

Shinsekai Yori (dráma, lélektan)

Perfect Blue (thriller, lélektan)

2020. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Lesz mit nézni a hétvége folyamán :D

2020. nov. 14. 21:06
 8/9 anonim válasza:
Hát őszintén én imádtam az 1.évadot a kedvenc karakterem még mindig,, Laito,, 💗💕💕💓 imádom nem tehetek róla. Na az első jó volt nem értem minek kellett folytatni. Jobb lett volna úgy hagyni, mert rendesen a 2.évadtól el ment a kedvem. Magyarul olyan rossz volt hogy csak na. Pedig úgy szerettem a Diabolik Lovers et. Hogy őszinte legyek ez a második évad egy katasztrófa. Nekem tetszik hogy hárem anime.
2021. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia, én is szívesen ajánlok anime-t, ha tetszett a Diabolik lovers és a Vampire Knight, nagyon ajánlom a Say I love you-t.

Nem tudom, hány éves vagy, ilyen 16-17 éves korosztálynak tetszik főleg..

2023. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!