Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek a Shakugan no...

Szerintetek a Shakugan no shana-t érdemes végignézni, később jobb lesz?

Figyelt kérdés
11 részig jutottam azt is erőlködve, valamiért nem igazán tudott lekötni, de ha később jobb lesz a történet, lehet folytatni fogom.

2020. okt. 17. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Én a 3. évad valahányadik részéig jutottam el benne. Akkor tartottam egy szünetet, ami nagyon elnyúlt, aztán meg elfelejtettem, hogy hol tartottam, így annyiban hagytam az animét. Azon kevés animék egyike ez, amit nem fejeztem be. Én amondó vagyok, hogy ha már az elejét is erőlködve nézted, inkább hagyd a fenébe. Mellesleg őrülök, hogy te meg tudod ezt tenni. Én általában akkor is befejezem az elkezdett animéket, ha már szinte fizikai fájdalommal jár a nézésük, olyan rosszak (persze van néhány kivétel, mint pl. ez is). Nagy hibáim egyike ez a rossz szokásom. A későbbiekben ugyan beindul egy kicsit a története, de végig az alapgondolatot követi. Be ugyan nem fejeztem, de azt hiszem, a végén összejön a két főszereplő. Nagyon nagy fordulat viszont nincs benne.
2020. okt. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mondanám. Már az első évad sem egy nagy durranás, de a második még ahhoz képest is hatalmas visszalépés. Lenullázza a két főszereplő kapcsolatának a fejlődésést és jóformán ugyanazokat a köröket futják végig, mint az elsőben. A harmadik évad a legjobb a sorozatban tematikusan, viszont annyira nem jó, hogy megérje érte végignyűglődni a másodikat.
2020. okt. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a Shakugan no Shana az egyik kedvenc animém. Való igaz, hogy kicsit lassan indul, és tényleg nem nagyon akaródzik haladni a sztori, de a harmadik évad fordulatai mindenért kárpótolnak, és a befejezés is szép. Nekem Yuuji az egyik kedvenc karakterem az összes animéből(pedig 180 anime már a hátam mögött van). Lehet azért, mert jobban szeretem az antihősöket, mint a sima hősöket, de akkor is. Én azt mondom, hogy a harmadik évad miatt megéri megnézni az első kettőt. :)
2020. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!