Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok az Ao Haru Ride-hoz...

Tudnátok az Ao Haru Ride-hoz hasonló romantikus animét ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyan romantikus animét keresek amiben a karakterek alig ismerik egymást és esetleg csak a végén jönnek össze, illetve apróbb gesztusok vannak csak. Szeretném ha fiatalokról (középiskólásokról) szólna és lány szemszögből lenne, illetve inkább hetero kapcsolat lenne a fő, de esetleg mellékszereplőknél jöhet más is. Előre is köszönöm a válaszokat.

2020. okt. 18. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A Kimi ni Todoke hasonló hangulatú.


Toradora

Ezt nagyon ajánlom. Csak a végén jönnek össze, mert az az alapszituáció, hogy a két főszereplő összefog, hogy megpróbálják összehozni egymást a legjobb barátjukkal/barátnőjükkel.

2020. okt. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Chuunibyou demo Koi ga Shitai is hasonló

Esetleg az Aishiteru ze Baby-t tudom még ajánlani.

2020. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. okt. 18. 15:56
 4/4 anonim válasza:

Az Ao haru ride, egy remek anime ez mellet picit szomorkás történettel


Orange szintén egy lenyügözö alkotás, ami a szomoru kategoriába tartozik. Én 1x néztem meg annyira sokat sirtam hogy nem ment ujra. Ez mellé van egy film is Orange maid a sori után nézd meg


És itt még egy traumám Bokura na ita ez is elég nyomazto de ez tul szárnyaja az oranget mert ott nem enyire negéz a történet


Kamisama kiss ez már egy butusabb stori ahol nincs mondani valo de ezért élveztem itt kifejezetten a végén jönnek ösze.


film:


A Whisker Away szivböl ajánlom nagyon emberi egy film ami anime ugye bár.

2021. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!