Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen Psychic Princess és Mo...

Milyen Psychic Princess és Mo Dao Zu Shi hasonló animét ismertek ? Nem olyat ami kínai nyelvű ! Japán nyelvű lenne jó magyar felirattal.

Figyelt kérdés

Ezt a kettőt annyira megnézném de szönyű hallgatni a kínai nyelvet.

Modanátok hasonló közékori szép kosztümös romantikus vígjátékot aminek története is van és nem félbehagyott hanem lezárt ?


Lehet BL, vagy Shonen Ai is.


Ezeket már ismerem:

Inuysha

Bleach

Akatsuki no Yona (meg egy ehhez hasonló szintén vörshajú lány egy fehérhaj sráccal)

Spirit Pack

Dororo

Demon Slayers

Slayers a kis boszorkány



#romantikus vígjáték #Mo Dao Zu Shi #kínai anime #Psychic Princess Tong Li Fei #Boys love Shonen Ai
2020. júl. 14. 00:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Esetleg ha valaki megtudná mondani miért nincs szinkronja a kínai animéknek általában ? Nem engedik a szinkronizálást vagy nem népszerűek ?

Nem értem azt se ha tényleg nem népszerű hisz teljesen olyan mint amilyenek a sima sablon animék szoktak lenni.

Ezt úgy értem, hogy gyönyörű a grafika , tök jó stori, jól időzített tipikus animés poénok arckifejezések ..Tényleg nem értem.

2020. júl. 14. 00:07
 2/11 anonim ***** válasza:

Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu (bár ez leginkább dráma)

Gintama

Samurai Champloo

Katanagari

Golden Kamuy

Arslan Senki


Leginkább azért nincsenek szinkronok kínai animékhez, mert Japánban nem népszerűek annyira/nem gondolják úgy, hogy megéri leszinkronizálni. De így is van pár anime ami eredetileg kínai, vagy az eredeti mű ami alapján készült kínai, de azok nagy része nem olyan népszerű. Írok párat:

Ani ni Tsukeru Kusuri wa nai! (3 évados mini-sorozat, 3 perces egy rész. A negyedik évad most ősszel jön majd, ha az összes rész lement Kínában.)

Cheating Craft (egy kínai novella alapján készült)

Gin no Guardian (kínai játék az alapja, 2 évados)

Shiyan Pin Jiating (egy kínai manhua az alapja)

2020. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2.-ik amit fesoróltál lentebb , azok japán szinkronosak vagy szintén kínai nyelvű? Mert az lenne jó, hogy nem kínai :).


Köszi amúgy eddig mindenkinek .

Ez nagyon szomorú, vajon ha felkelti az érdeklődést japánban , akkor szinkronizálnák, nincs jogi akadálya ?

2020. júl. 14. 20:27
 4/11 anonim ***** válasza:

amiket írtam mind japán szinkronosak.


szerintem igen, ha lenne rá elég érdeklődés akkor szinkronizálnák, nem hiszem hogy olyan sok akadálya lenne.

2020. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Leila1580 ***** válasza:
Sajnos ez nem lezárt, de még van a Kakuriyo no Yadomeshi. :)
2020. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 AnimeStar01 válasza:
Én tudom ajánlani a Fox spirit matchmaker-t. Eredetileg kínai de lefordították japánra majd adtak hozzá magyar fordítást is. Én érdemesnek tartom ezt is megnézni nagyon cuki és vicces is. ^^
2020. júl. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Leila1580.


Az pont most nézem , véletlenűl akadtam rá.

Az is kínai anime lenne ?


De már megint belefutottem egy rohadt jó animébe amit félbehagytak ?

Lesz kövi évad vagy ez is csak manga népszerűsítés miatt készűlt el?

2020. júl. 16. 21:38
 8/11 szasz71 válasza:
Az akatsuki no yona-hoz hasonló vörös hajú lány, és fehér hajú srác, akire gondolsz, az véletlenül nem az akagami no shirayuki hime anime? Magyarul: hófehérke vörös hajjal.
2020. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8as de az az.
2020. júl. 18. 18:29
 10/11 Leila1580 ***** válasza:
Kérdező, bocs hogy késve írok. A Kakuriyo no Yadomeshi japán anime, nem befejezett, 2018-as és egyenlőre még nem tudni hogy készül-e hozzá 2. évad. Nem lett valami népszerű, így kevés esélyt látok rá.
2020. júl. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!