Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Segítség a Manga fordításhoz?

Segítség a Manga fordításhoz?

Figyelt kérdés

Nos sziasztok. El szeretnék kezdeni egy manga-manwha fordítást de mivel se angolul se németül nem tudok segítséget szeretnék kérni benne. Én a The Twin Siblings’ New Life t szeretném nagyon lefordítani (már el is kezdtem tisztítani) de minden ötletet meghallgatok.


Lenne pár kikötésem a fordítóval kapcsolatban :


- Engedélyezze hogy más oldalokan is megjelen a manga (Animeaddicts, Wattpodon lennének kint. De a fordító máshová is feltöltheti csak szóljon melyik oldara tölti fel)

- ha lehet ne utálja a yaoit (van egy manga amit elszeretnék de az késöbbre gondoltam)

- Mivel iskola időszak van ezért úgy gondoltam hogy a fordító akkor küldi a fordítást amikor neki jó és ráér. De szeretném hogy legalább hónaponta 1 fejezet kész legyen.


Az pedig már természetes hogy mindenhol feltüntetem hogy Ő fordította.


Hát igen... Nekem ennyi kikötésem lenne. Ha van kérdésetek várom őket.


2020. okt. 18. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekel a téma, viszint az angol tudásomban nem vagyok biztos. Az angolom olyan középszinten lehet, de nem vagyok biztos, hogy fordításban hogy jeleskednék. Ha szeretnél, írhatsz privátban.
2020. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

eddig olvastam:

"se angolul se németül"

Szerintem hagyjad!!!!

Anime/manga fordítást eredetiről! Az angol fordítást akarod magyarra, ami már torzított és te még egyet rá akarsz torzítani. Sajnos a hazai fordítók ezt teszik. Én nem vagyok fordító, van némi japán tudásom (kb elmakogok mondatrészeket, amit még meg is értenek), mégsem építek erre. Magyar feliratnál is csak nézek, hogy ez a mondat hogy jön ide, rohadtul nem ezt mondták. Aztán ja. Japánról angolra, majd angolról magyarra. Szerinted mennyire adja ki? Nekem, egy kontár japán tudással sántít...

Tényleg nem akarom elvenni a kedved, de ha az angol se, akkor tényleg ereszd el!!!

2020. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!