Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Egy kis segítséget szeretnék...

Egy kis segítséget szeretnék egy angol fordításhoz!?

Figyelt kérdés
I been breathin' underwater for your love I been breathin' underwater for your love You been starting wars, burning bridges Learning all my flaws, like religion You been drownin' underwater for my love Ooh-ohh ooh-ooh ooh-ooh Ooh-ooh ooh-ooh ooh-ooh This is my kingdom And I'm never comin' down This is my kingdom And I'm never comin' down I rule on my own This is my throne This is my crown, and I'll never let go This is my kingdom And I'm never comin' down This is my, this is my This is my kingdom come

2019. máj. 25. 16:12
 1/1 anonim válasza:
Lélegeztem a víz alatti szerelmemért, lélegeztem a víz alatti szeretetedért. Háborúkat kezdtél, égő hidakat kezdett tanulni Minden hibámat megtanultam, mint a vallás. ooh-ooh ooh-ooh Ez az én királyságom, és soha nem jöttem le Ez az én királyságom és soha nem jöttem le uralkodom a sajátomon Ez az én trónom Ez az én koronám, és soha nem hagyom menj Ez az én királyságom, és soha nem jöttem le Ez az én, ez az én ez az én királyságot. Google fordító,
2019. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!