Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Merjek animés pólót hordani?

Merjek animés pólót hordani?

Figyelt kérdés

A barátaim szerint nagyon kínosak, de nem is ez a baj!A baj az, hogy félek attól, hogy random megyek az utcán vagy ülök valahol és ilyen menő gyerekek odajönnek hozzám és belém kötnek hogy "mivan kis dagi weeb" meg ilyenek. Rosszabb esetben a fejemre húzzák a pólót és megrugdosnak a földön.

19f



2020. okt. 23. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%

Well, nem hazudok engem is megnéztek már az animés pólóim miatt, de még nem igazán jöttek oda megverni😅 (pedig dagi vagyok én is).

Szerintem nyugodtan hordj ilyet, nem hiszem, hogy megvernének

18/f

2020. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem többször is előfordult, hogy megdicsérték, és az nagyon jó érzés! Negatív tapasztalatom még nem volt!:D

21/L

2020. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mangás pólóm van, eddig még sosem volt bajom belőle. Ne aggódj! :D
2020. okt. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy hordhatsz olyan pólókat, amiket csak az ért, aki látta az animét, lógók, ikonok, amik az átlagnak nem mond semmit.

Volt olyan amikor azért jöttek oda hozzám, hogy megkérdezzék, hogy honnan szereztem a pólóm, mert ők is akarnak.

2020. okt. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amúgy az emberek 99,9%-a els em jut odáig tudatban, hogy a másik emberen pontosan milyen poló is van...
2020. okt. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
hidd el ha normális barátaid vannak nem fog érdekelni senkit hogy milyen póló van rajtad
2020. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

pfff...


[link]


Jelenleg ez a felső van rajtam, a testalkatom egyezik a képen lévő modellével, az arcszőrzetem nagyobb. Eddig mindenkinek tetszett a dolog (szinte csak hasollókat viselek).

Akinek nem tetszik, lehet jönni (persze rossz környéken nőttem fel, nagyon gyakran ütni kellett, sokszor esélytelenül).

Vegyed csak fel nyugodtan, hidd el, hogy nem ezért fogsz pofonba szaladni!

2020. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mostmár biztos fogok rendelni!


6-os. Én első sorban nem a barátaimtól félek.

2020. okt. 24. 18:33
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 esnek igaza van.
2020. okt. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy hordj olyat, ami csak neked mond valamit. Vagy ha nem ragaszkodsz feltétlenül a pólóhoz, csak kell valami, ami feldob, ha ránézel, akkor vehetsz animés telefontokot is. Azt meg úgyis csak akkor veszed elő, ha kell, nem látja nálad mindenki.
2020. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!