Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Merjek animés pólót hordani?

Merjek animés pólót hordani?

Figyelt kérdés

A barátaim szerint nagyon kínosak, de nem is ez a baj!A baj az, hogy félek attól, hogy random megyek az utcán vagy ülök valahol és ilyen menő gyerekek odajönnek hozzám és belém kötnek hogy "mivan kis dagi weeb" meg ilyenek. Rosszabb esetben a fejemre húzzák a pólót és megrugdosnak a földön.

19f



2020. okt. 23. 22:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Amíg nem ahegao-t hordasz, olyan animés pólót vegyél fel, amilyet csak akarsz.
2020. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha 19 évesen attól rettegsz, hogy az utcán random beléd kötnek hogy "mivan kis dagi weeb", meg attól félsz, hogy a fejedre húzzák a pólót és megrugdosnak a földön, akkor szerintem többet kellene foglalkozni a gyerekkorod feldolgozásával.

Csak mert nagyon durván bullying áldozat lehettél...


De a pszichológuahoz mehetsz animés pólóban. :3

(19L)

2020. okt. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egyetlen fehér fiú voltam az iskolámban. Szerintem ezzel mindent elmondtam....
2020. okt. 26. 09:53
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor Wishen akció volt, én rendeltem magamnak IV.hokagés köpenyt és uchihás, valamint sharinganos pólókat. Még suliban is hordtam őket és a mai napig az egyik kedvenceim. Igaz, hogy az animékben nem ritka, hogy a dagi srác fejére húzzák a pólóját és megrugdossák, de ne aggódj, a valóéletben ez nem valószínű, hogy meg fog veled történni. A barátaid meg jó nagy pöcsök, ha szerintük ez nagyon ciki. Nem kell, hogy tetsszen nekik a műfaj, de igenis el kellene fogadniuk, hogy te szereted.


18/L

2020. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

14-es vagyok


Még annyit tennék hozzá, hogy ez sem sokban tér el attól, hogy valaki pl. tankcsapdás, vagy valami Youtube videós felsőt hord. Ha az nem ciki, ez miért lenne?

2020. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!