Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto vagy naruto shipuden?

Naruto vagy naruto shipuden?

Figyelt kérdés
Régebben elkezdtem nézni a sima narutot el is jutottam ugy kb 40részig de valamiért nem nagyon volt kedvem folytatni, mostanába ujra megjött a kedvem de nem tudom hogy hagyjam-e ki a sima narutot és kezdjek bele a shipudenbe vagy ne hagyjam ki? Szerintetek? Ha valaki azt mondja hogy ne hagyjam ki akkor azt is megválaszolná hogy melyik részben van az mikor teszi lefele a vizsgát és ülnek egy terembe a "diákok" ugy puskáznak hogy ne vegyék észre naruto pedig semmit nem ír bele de átmegy.

2020. okt. 24. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sima Narutot először néz végig és utánna kezdj bele a Shippuudenbe.
2020. okt. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, hogy a sima naruto első kb 140 része fontos bevezető, nem hagynám ki, az egész történet alapja ott fektetődik le. A fontosabb szereplők bemutatásra kerülnek. Enélkül csomó odaszólás, poén, ami a szereplők egymáshoz való viszonyából adódik nem lenne jól érthető.

Az utána következő kb 80 részt viszont kvázi lényegtelen megnézni, azok töltelék részek, én ugornék a shippudenre.

ui.: 24.rész a puskázós vizsga

2020. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a fontos epizódokat akarod megnézni, van egy oldal ami kigyűjti a filler részeket. A pirossal jelölteket nyugodtan kihagyhatod, azok nem voltak benne a mangában (ami alapján az anime készült), úgyhogy semmiről sem maradsz le, ha nem nézed meg őket.


[link]

2020. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez a baj a never endig shounen animékkel. Ha már elején se jött be, akkor felesleges erőltetni. Van rengeteg más minőségi, de rövid anime. A Naruto-hoz nagyon nagy fan-nak kell lenni. Ha csak 40 részt bírtál végignézni, azt is szenvedve ezek szerint, akkor én ilyen esetekben dobnám az egészet és mást néznék, de te tudod.
2020. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
Egyik sem.
2020. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
A Naruto ezerszer jobb. A Shippudent csak a Pain harcig érdemes nézni, persze kizárólag a sima Naruto befejezése után.
2020. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gofrisütő ***** válasza:

#6 SPOILER ALERT


Én tovább néztem, de amúgy tényleg méltó lezárása lenne a storynak. Narutót elfogadják, ő lesz a falu hőse, és még Sakura is át öleli.

2020. dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!