Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol lehet informálódni az...

Hol lehet informálódni az aktuális animékről? Szeretnék valamilyen oldalt ami hasonló az IMDB-hez, csak animés.

Figyelt kérdés
Imádok filmezni/sorozatozni és ebbe az animék is beletartoznak, viszont úgy érzem informálatlan vagyok ezen a téren. Többször is előfordult már, hogy csak évekkel később bukkantam rá olyan darabokra, amelyek alapművé váltak számomra. Szeretem az IMDB-t olvasgatni, mindig friss hírek vannak az új sorozatokról, filmekről és persze azokról is, amik nemsokára érkeznek. Ajánlanátok valami hasonló animés oldalt? (lehetőleg ne magyar legyen)

2020. okt. 30. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A MyAnimeList lesz a te oldalad :)
2020. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Myanimelist, bár én az Anilist oldalt is ajánlom. Esetleg magyar oldalakból Animeaddicts.
2020. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pont ilyenekre gondoltam! :)
2020. okt. 30. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A Myanimelistet a re-captcha integráció óta nem ajánlom, az AnimeAddicts egyetlen előnye, hogy magyar, egyébként szar.


Szóval Anilist, vagy Anime Planet (ott nincs az adatbázisban hentai), vagy Anidb (ott nincs az adatbázisban manga és light novel).

2020. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!