Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi erősebb egy halállista...

Mi erősebb egy halállista vagy a halálcsillag?

Figyelt kérdés

Először úgy gondoltam a halálcsillag az erősebb viszont utána rájöttem hogy azt az űrállomást rengeteg embernek kell karbantartania (ha engem kérdeztek kell legalább hétszázezer ember).

Kell nekik étel és ital és megfelelő ellátás amit mindig időben kell meghozni mert nyilván hétszázezer ember rengeteg ételt elfogyaszt.

Továbbá a halálcsillagot eggyetlen eggy szerencsétlen űrhajó két lövéssel el tud intézni.

Míg ha csak a halálistára gondolunk akkor ott csak lazán kinyírod mindig az aktuális ellenséged viszont utána azt is figyelembe kell venni hogy nem biztos hogy rájössz hogy hogy néz ki ő és mi az igazi neve.

Továbbá néhány év alatt rá tudnak jönni az emberek hogy ki is vagy valójában de ez szerintem egy átlagembernél sokkal hamarabb megtörténik ugyanis Jagami az egy zseni volt a sorozatban (itt természetesen az animére gondolok nem az élőszereplős borzalomra).

Persze kérheted a halálisten szemét is de szerintem nem sok ember akarna fél életet élni.

Ezek után nem tudom eldönteni mejik az erősebb a kettő közül.



2020. nov. 7. 23:07
A kérdező szavazást indított:
Halállista
Halálcsillag
22 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ez érdekes kérdés. Igazából mindkettő erős, de ha szigorúan nézem, akkor egyenlő erősek. Igazából személyi érdekek határozzák meg. Ha bolygót akarsz felrobbantani, akkor a halálcsillag, de ha néhány embert akarsz eltenni láb alól, akkor a halállista. Szóval tőled függ.
2020. nov. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mi?
2020. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

"Továbbá néhány év alatt rá tudnak jönni az emberek hogy ki is vagy valójában de ez szerintem egy átlagembernél sokkal hamarabb megtörténik"

Szerintem meg nem, mert az átlagember nem kezdené el módszeresen irtani a bűnözőket, akikről potenciálisan hallhat, max. eltenne egy-két számára ellenszenves figurát láb alól, az meg a kutyának se tűnne fel.

2020. nov. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

mi a borzalom? Hat nem olyan mint az anime az igaz de eleg jo a Japan(!) film belole


ha a 2017 es USA bol valora gondolsz az valoban hozajuk kepest borzalom de egy alsokategorias filmnek elmegy, es legalabb a vege eleg hasonlo hangulatu (oriaskerekes)

2020. nov. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na szóval a halálcsillagot azért szidják mert luke egy x szárnyúval fel tudta robbantani. De kérem azt a hibát direkt rakták bele a birodalomnak erről fogalma se volt.

Egyébként a halálcsillagon 2.000.000 ember szolgált. És ha nem tudnád de a halálcsillag(ok) melett mindig állomásozott egy flotta ami meg védte az állomást azthiszed egy olyan birodalom ami leigázott egy egész galaxist nem fog figyelni arra az egyértelmű tényre hogy egy jól irányzott lövéssel ami max 1.000.000-ból egyszer akkor is az erő használatával sikerül. Egy olyan fegyverről beszélünk amit ha meglátsz össze sz... magad és van is miért.

2021. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!