Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a legjobb történettel...

Melyik a legjobb történettel rendelkező anime számodra?

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 19:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%

Dororo

Kaichou wa Maid-sama! (csak az anime, a mangát is olvastam, de a vége nm tetszik)

Hagane no Reikinjutsushi (Brotherhood!)

Kimi no Iru Machi

Bungou Stray Dogs (remélem, jön a következő évad, a mangával még nem próbálkoztam)

2020. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Berserk
2020. nov. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
28%
Egyértelműen Naruto
2020. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%

Neon Genesis Evangelion

Ergo Proxy

Boogiepop wa Warawanai (2019)

Gankutsuou

Umineko no naku koro ni


Nem tudok dönteni közülük, de talán az Eva.

2020. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%

Beastars 👌

Antropomorf állatokkal van, elsőre kissé furcsa, de nagyon szép a stílus. A sztori fogjuk rá hogy schoollife-al kezd, fokozatosan mennek bele olyan témákba mint szexualitás, rasszizmus, elnyomás, kannibalizmus, gyerekkereskedelem, korrupt politika, maffia klánok. Határozott jellemfejlődést mutatnak a főszereplők.

2020. nov. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Diana Midoriya ***** válasza:
77%

my hero academia

assassination classroom

danganropa

Charlotte

given

haikyu!!

Koe no katachi

demon slayer

the promised neverland

2020. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem sokan nem értették a kérdést. Pedig ki is van emelve, hogy a kérdező csak arra kíváncsi, hogy az adott anime TÖRTÉNETE mennyire jó. Innentől kezdve egy sport anime hogyan kerülhet ide? Azokat nem a történetükért szeretjük.
2020. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
72%

A sport animéknek is van története...

Pl. Haikyuu-nak van története. Igen, általában a sport animék odáig tartanak, h bejutottak vagy sem a nemzetire. De a Haikyuu a mangában azon tovább megy. És ez a jó benne. Van benne karakterfejlődés és érdekes csavar van a végén, amire én egyáltalán nem számítottam. És szerintem a vége miatt lett a legjobb az a manga. Attól lett teljes a története. Csak még anime formában nincsen meg.

2020. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 katica20 válasza:
61%
Blech és a One piece a személyes kedvencem. 🙂
2020. nov. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
78%
Ha kimondottan érdekes történetet keresel, akkor Monster, Death Note (végig, hiszen ez egy mestermű, úgy ahogy van), Seirei no Morobito, Le Chevalier D'Eon és Shinsekai Yori.
2020. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!