Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » L vagy Light? Nektek ki a...

L vagy Light? Nektek ki a szimpibb?

Figyelt kérdés
Pár napja néztem végig az animét. Nekem l* a befutó, de érdekel ti mit gondoltok. *természetesen Lightot is szimpi nekem de L egy kicsit jobban

#light #Death Note #Misa Misa xd
2020. nov. 30. 16:14
A kérdező szavazást indított:
egyértelműen Light :3
természetesen L :3
más.. (Misa stb...)
29 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Light a szimpatikusabb.


A karakter óriási hatással volt az én szemelyiségemre is, pozitív irányban, mert igyekeztem azon ismertetőit észrevenni, amiből tanulhatok: célkitűzés, szorgalom, logikus gondolkodás, bizalmatlanság, elegáns öltözködés.


Light számomra az animetörtenelem egyik legnagyobb alakja. A történet végén mintha csak Szókratész mondott volna védőbeszédet, olyan jól érvelt. Nagy igazságokat mondott ki, jó társadalomkririkát fogalmazott meg.


Ő olyan szereplő volt, akinek erős, tekintélytparancsoló kisugárzása volt. Bárki bizalmát el tudta nyerni, de ő mindenkivel szemben szkeptikus volt.


Sajnos a történet végére mentálisan összeomlott, ami szerintem elkerülhetetlen volt. Light-nak nem voltak társai, akik pontosan megértették volna őt. Inkább hódolói voltak, akik inkább a céljait értették meg, de őt, mint embert nem. Túl sokat vállalt magára, és ezt a terhet nem bírta egyedül.

2020. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kár hogy meghalt a végén :(
2020. nov. 30. 16:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint ember/személy, L a szimpatikusabb, de azt nem tudom eldönteni, hogy melyikük a jobb karakter az anime szempontjából.
2020. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem igazából mind kettő szimpatikus :3 nagyon jó anime volt! Kár hogy szomorú a vége. :(
2020. dec. 1. 15:07
 5/8 almavirágenyém ***** válasza:
100%
Mindkettőt imádtam. Mindkettő más személyiség ezért mindkettőjükből más tulajdonság fogott meg.
2020. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös én is igy voltam vele
2020. dec. 15. 14:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is mindkettő karaktert szerettem :)
2021. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőt szerettem de ideológiai szempontból Light-ot támogatom.
2021. jan. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!