Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Bleachnek tényleg lesz...

A Bleachnek tényleg lesz folytatása?

Figyelt kérdés

Tényleg lesz folytatása? Ha igen akkor lehet tudni, hogy mikorra lesz kész?

A mangát még nem olvastam de majd el fogom. Arra lennék még kíváncsi, hogy ahol a Bleach ANIMÉT abba hagyták (vagyis a 366. résznél) ott a manga is befejeződött vagy a mangának még vannak részei?



2020. dec. 4. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, igen:

"After eight long years, the Bleach anime is returning! In the recent issue of Jump Magazine in Japan, it was revealed that creator Tite Kubo's popular Shonen series will return in 2021. The anime will cover the "Thousand-Year Blood War," which begins in Chapter 480 of the manga to the end of the series in Chapter 686."


A manga 480-686. fejezetei között játszódó történetszálat fogja feldolgozni, és jelenlegi állás szerint 2021-ben várható valamikor.


Amúgy igen, a mangának jó sok fejezete van még az anime végén túl is.

2020. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2020. dec. 4. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Abban kell csak reménykednünk,hogy az animében a végét jobban megcsinálják,mint a mangában mert az eléggé össze lett csapva :/
2020. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Hát szerintem az egész Bleach össze volt csapva, egy repetitív, önmagát ismétlő fos volt, de a vége csak a hab volt erre a "szép" tortára.
2020. dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

2020-ra tervezték a folytatását de ez elcsúszott a korona helyzet miatt 2021-re elvileg

Én ezt hallottam c: és nagyon nagyon lelkesen várom

De a mangát is elolvashatod ^^ abban ott van előre a folytatása

2020. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos lesz.Én is úgy halottam hogy 2021.Mangát én se olvastam szóval nem tudom.
2020. dec. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!