Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Bleach-nek lesz folytatása?

A Bleach-nek lesz folytatása?

Figyelt kérdés
A manga még mindig fut,és állítólag nagyon pörögnek az események. A animét ugye befejezték,de arra lennék kíváncsi,hogy valamikor a jövőben jön-e folytatása.

2015. júl. 31. 18:19
 1/4 Gyémántlány ***** válasza:

Elvileg azt mondták régebben, hogy ha a mangának vége lesz, jön az anime folytatása, de hogy mostanában mi a tényállás, arról nem nagyon tudok.

Mivel ez egy elég nézett, népszerű anime, igény lenne rá, úgyhogy simán megvan az esély, hogy folytatják, de hogy mikor, és hogyan, arról nem sokat hallani.

2015. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A manga egy kalap fos lett. Mondjuk már az lett évekkel ezelőtt.
2015. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első arc után egy katasztrófa a Bleach, de most az utolsó meg szánalmasan gyenge. Elvileg a Tokyo TV-n fog futni, de csak akkor ha véget a Naruto Shippuuden sorozat.
2015. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2016 tajekan folytatja a TV osaka asszem. Ezt olvastam a wikin (bleach fejezeteinek listaja). Nekem attol fuggetlenul h tenyleg egyre sz@rabb lett meg bejon, mert eloszor mikor elkezdtem nezni nagyon megfogott. Szoval en varom az anime folytatast.
2015. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!