Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki leírná a létező fate...

Valaki leírná a létező fate animéket?

Figyelt kérdés
Ha lehet az animébe megtörtént kronologikus sorrendbe. De ha nem lehet akkor csak úgy cakon pakli:) moviet is írhattok:)

2020. dec. 6. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hallottál már olyan oldalakról, hogy MAL, anidB, anime-planet, anilist, és még ott van a magyar animeaddicts is?

rákeresel arra, hogy Fate, és kiadja neked az összeset, movie, special, ova, mindennel együtt. akár kronológikus sorrendbe is rendezheted őket.

De ha csak Google be írod be, akkor is van pár ezer oldal, amelyik már összeszedte.

2020. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem halottam még.

Köszi a tippet:)

2020. dec. 6. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik oldal arra való, hogy szépen, listában tudd vezetni, hogy miket láttál eddig, miket tervezel, miket hagytál abba, értékelheted az animéket, megjegyzéseket írhatsz hozzájuk, vannak fórumok, stb. Én a MAL-t szeretem, de ez egyénfüggő.

És kb. minden anime fent van rajta, szezononként is akár, azt is látod, mi fog kijönni a közeljövőben. Illetve, ha bejelölted, hogy láttál egy animét, akkor kapsz értesítést, ha bejelentik a folytatását. Meg még van más rengeteg funkció rajta.

2020. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül szerintem a MAL-t nem érdemes használni a tolakodó ra-captcha miatt, az AniDB-t, mert csak anime van, manga LN nincs, illetve az animeaddictsot, mert az egyetlen előnye, hogy magyar, egyébként minőségileg az van messze a legalacsonyabb szinten.
2020. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fő sorozatok:

-Fate/Stay Night (2006)

-Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works

-Fate/Stay Night: Heaven's Feel (filmtrillógia)

-Fate/Zero


Mellék sorozatok:

-Fate/Apocrypha

-Fate/Grand Order

-Lord El Melloi II Case Files

-Fate/Kaleid Liner Prisma Illya

-Fate/Extra: Last Encore

-Fate/Prototype


Paródia sorozatok:

-Emiya-san Chi no Kyou no Gohan

-Fate/Zero: Onegai! Einzbern Soudanshitsu

-Fate/Zero Cafe

2020. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy paródia sorozat lemaradt

-Carnival Phantasm

2020. dec. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. dec. 14. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!