Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Látta valaki a Death Note-Ligh...

Látta valaki a Death Note-Light up the new world című filmet? Nagyon nem értek pár dolgot???

Figyelt kérdés

SPOILER!


-Most akkor Light-nak volt egy fia, akinek a gyámja Mikami volt, de meghalt mindkettő? De miért haltak meg?

-Neo Kira beírta az új Kira nevét (Mishima) a listába (órájában elrejtett darabra.) Mishima miért nem halt meg???)

-Mishima tulajdonképpen miért is mondott le a listáról?

-Miért nem ölte meg egyből L utódját Mishima, miért hetekkel későbbi időpontot adott meg? És mikor írta be? Honnan tudja a nevét mégis??

-Misanak honnan vannak halálisten szemei?

-Miért van egy halállista darab L utódjának a villanykapcsolójára ragasztva? Ő a tulaj, nem lenn rá szüksége.

-neo Kira miért kereste fel Misát? Mi értelme volt?


Nagyon nem értettem ezt a filmet most, pedig hatalmas DN rajongó vagyok.🥺



2020. dec. 9. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Lightnak biztosan nem volt gyereke
2020. dec. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még nem láttam a filmet, de belefutottam Hikari adatlapjában a wikián korábban, arra emlékszem, hogy Light halála után került Mikami gyámsága alá, majd ő is ölte meg, mert túl korán kapott listát, ami miatt megőrült.
2020. dec. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De volt gyereke. Megnéztem megint.😅

Köszi!!!

2020. dec. 12. 13:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nani :O Nálam annyira hype-os volt, hogy az angol feliratot sem bírtam kivárni, de nem gondoltam, hogy ilyen kulcsinfót is kihagyok. Nekem is újra kell néznem 😁
2020. dec. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!