Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Benne lenne valaki/bárki egy...

Benne lenne valaki/bárki egy olyan "kihívásban", hogy egy éven keresztül minden nap meg kell nézni egy filmet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy minden nap meg kéne nézni egy filmet és az/azok nyernek, akik a legkevesebb napot hagyják ki. Aki egy napot kihagy, az beírja, hogy egy és mellé a nevét (lehet ez egy kitalált név), ha kihagy még egy napot, akkor ugyanez csak kettes számmal.

Ez persze ilyen becsület kérdés.


Akár egy ilyen kérdés alatt lehetne vezetni a dolgot.


Úgy írom ezt a kérdést, hogy szerintem senki nem lesz benne, de tök nehezen veszem rá magam sokszor a filmezésre, pedig szeretek filmezni, csak van, hogy nehezen állok neki.


2020. ápr. 27. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Benne lennék 🤗
2020. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hogy egy éven keresztül minden nap meg kell nézni egy filmet?


kell?akkor nézz filmet,ha van kedved hozzá,am.én ezt már megcsináltam,mikor kapok érte kitüntetést?

2020. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én minden nap ezt csinálom, szóval, nem lenne nagy kihívás.
2020. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!