Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a legjobb és mi a legrossza...

Mi a legjobb és mi a legrosszabb a magyar animés közösségben?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

*Figyelem, ez saját vélemény*

rossz: Utálják az Aot-ot, Naruto-ot és az Evengaliont (A kedvencem az volt, hogy megkérdeztem, miért utálják az Aot-ot, Válasz: "Mert régi". Egyrészt ezért utálni valamit szerintem hülyeség, mert az értékéből nem vesz el semmit, másrészt PLS, MÉG BE SEM FEJEZŐDÖTT.)

legjobb: Igazából eddig ahány animés emberkével találkoztam mind marha jó fej volt :D

esküszöm, hogy szeretek animés baráti tásaságokba járni, főleg úgy, hogy jó magam, nem vagyok valami nagy animés. Sztem nem láttam 10-et. És elfogadnak (xd) és jófejek egymással. Szóval szerintem ez a legjobb a magyar animés közösségben

2020. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit rossznak mondanék, hogy borzasztó kicsi és mivel arányaiban nem más, mint a nagyobb népességű országok közössége, borzasztó casual. Úgy kell lepkehálóval összefogdosni azt a három embert, aki nem csak a hype szarokért rajong és hajlandó olyan sorozatra is ránézni, amit több mint 5 vagy 10 évvel ezelőtt csináltak.


Ami a legjobb benne? Őszintén nem tudom. Mivel ennyire casual a közösség, sosem tudtam igazán a részévé válni.

2020. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Első vagyok. Erős a feltételezésem, hogy a rossz miatt pontoztak le. Itt sem szeretik ezen animéket. Az AoT-ot még annyira se 😂
2020. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nevezném magam nagy animésnak, párat megnézek ami érdekel ha nincs más dolgom. Lehet hogy az én korosztályom(27) csak simán nem vállalja fel ha ilyesmi is érdekli gondolom a stereotípiák miatt mert általában nálam jóval fiatalabbak azok akikbe belebotlottam és animések


De akikbe belefutottam ott észre vettem egy érdekes dolgot mindenki nagyon az agyonhypolt dolgokért rajong. Az olyan műveket amik tényleg jók pedig nagyon kis hányaduk ismerik

2020. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

A legrosszabb az, hogy a legtöbb értelmi képessége egy szoba növény szintjén van. Egy kicsit komplexebb dolog kerül elé, akkor már nem érti, így mélységekben sosem lehet ezeket elemezni.

Én jót nem igazán tudok.


"miért utálják az Aot-ot, Válasz: "Mert régi"."

Ez elég nevetséges. :D

Én az AoT-t még kifejezetten újnak tartom ahhoz képest, hogy milyen régiek vannak. :D

2020. dec. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb, hogy mindenki megtalálja a maga kedvencét és remek kis társaságok alakulnak ki.


A legrosszabb talán pont az, ami minden fandomban. Ha valaki nem szereti az egyik művet, azt már elítélik. Plusz mindig vannak olyan hype animék, amiket divat utálni, vagy imádni. Mondjuk, ez a fandom velejárója, engem nem nagyon érdekel a dolog.

2020. dec. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
1-es, egyetértek. Én is számtalanszor hallottam/olvastam már, hogy valaki azért nem néz meg egy animét, mert "jaj, régi, és amúgy is ronda a grafikája, meg hát biztos nem olyan jó, mint a mai animék!" Attól, mert valami nem friss, vagy nem pár éves, még lehet jó. Én a '80-as, és '90-es évek animéi között sokszor olyan gyöngyszemekre bukkanok még ma is, amit vétek kihagyni. Pedig nem most kezdtem az animézést, de még mindig találok a régiek között remekműveket.
2020. dec. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
5-ös, igen, szerintem is röhej, hogy ezért nem szeretnek dolgokat. Mindegy, ha ők emiatt hagyják ki ezt🤷🏻‍♀️😂
2020. dec. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglakozz azokkal akik leszolják az animeket, ez egy jó tanács
2020. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A fandom,toxic hányadosa.
2021. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!