Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, Melyik a legjobb és...

Animések, Melyik a legjobb és legrosszabb anime amit eddig láttatok?

Figyelt kérdés

2019. júl. 17. 16:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon sok divatos hypeolt értéktelen animét tudnék felhozni legrosszabbnak, a legjobbak talán: Casshern Sins, Berserk, Junni Kokki, Angel Beats, Seirei no Moribito, Mukou Hadan, Haibane Renmei
2019. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Nekem személy szerint örök kedvenc a Kaleido Star. Legrosszabbat nem tudnék mondani, általában ami egy rész után nem nyerte el a tetszésemet azt abbahagytam.
2019. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Hmm talán a Bloodivores, Divine Gate, kövezzetek meg, de Fairy Tail, Diabolik Lovers a legrosszabbak.

Legjobbak: Steins;Gate, Bakemonogatari ( meg úgy a Monogatari series), FLCL, Aoi Bungaku Series, Cowboy Bebop, Dororo.

2019. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Egyet nem tudnék megnevezni, ha pedig bemásolnám a listámról a legalacsonyabb és legmagasabb értékelésűeket, az két darab 30-as lista volna.
2019. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%

Legjobb: Steins;Gate, FMA:Brotherhood (csak ezekre adtam 10/10-et)


Legrosszabb:

- a népszerűbb tömeganimék animék közül: Sword Art Online (4/10)

- az abszolút legrosszabbak amiket végig is néztem: RErideD, Ranpo Kitan (2/10)

- a legrosszabb amit nem bírtam végignézni se: Boku no Hero Academia (2/10)


1/10-et még sose adtam, ahhoz azért kb minden téren borzasztónak kell lennie (bár egyszer láttam egy olyan előzetest, amely esélyes lenne erre...)

2019. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Látom értékelik az őszinteséget az oldalon xd
2019. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem erre nincsen egyértelmű válasz mert mindenkinek más-más az ízlése kaphatsz max egy olyat hogy a többségnek ez az anime tetszik/nem tetszik de nincs olyan hogy a legrosszabb/legjobb csak jó és rossz
2019. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Ja bocs félre olvastam a kérdést Bocsii kérlek nezd el nekem
2019. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%

Legjobb: Inuyasha (örök kedvenc, ezen nőttem fel)


Legrosszabb: Amnesia (ennél ostobább animét életembe nem láttam, egyszerűen szörnyű)

2019. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
37%

Legjobbak: Gosick, Haikyuu! Tokyo Ghoul 1. évad, talán még a második, a többi nekem egyáltalán nem nyerte el a tetszesem. Az Inuyashat én is szeretem, tekintve, hogy az volt az első animém, de elég hosszú. ERASED, Death Note, Bongou Stray Dogs, bár a harmadik évadába még nem néztem bele. Another, Angel Beats, AnoHana, Steins Gate


Legrosszabb: Egyértelműen a Boku no Pico, bár nem volt gyomrom ahhoz, hogy megnézzem. Diabolik Lover, több nem jut eszembe, igazából mondhatni az összes háremes anime.

2019. júl. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!