Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek jó az aot (attack...

Szerintetek jó az aot (attack on titán) magyar szinkronja? Szeretnék belekezdeni a sorozatba, de nem tudom, hogy szinkronosan nézzem-e.

Figyelt kérdés
FIGYELEM! Most inkább arra lennék kíváncsi, hogy a hangok el lettek-e találva, és hogy a fordításban vannak-e NAGYOBB hibák. A válaszokat előre is köszönöm!

2020. dec. 26. 18:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
animét elvből nem kéne szinkronnal nézni. Vagy nézd felirattal vagy tanulj meg japánul!
2020. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A magyar szinkron olyan szempontból fanszikron, hogy nem hivatalosan készült, de hivatásos szinkronszínészekkel. Emellett egy kb. 30 perces "filmet" vágtak össze több évad alapján. Én nem értettem néha, hol járunk és mi történik, pedig láttam a sorozatot. Szóval ha jót akarsz magadnak, inkább nem nézed meg, higgy nekem :'D

Ennél még az is jobb lett volna, hogyha csak az első részt csinálják meg, és soha többé semmi mást, mint az Overlord esetében :'D


De amúgy voltak fordításbeli bakik is, ahogy emlékszem, mert nem a japán szinkront fordították le, hanem az angol felirat alapján csinálták...

2020. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 26. 18:49
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit akarsz szinkronnal nézni, ugyanis nem lett leszinkronizálva belőle egy rész sem tudtommal... valami 33 perces összefoglaló OVA-hoz csináltak szinkront, magához a sorozathoz nem.
2020. dec. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem OVA-hoz, ők vágták össze 😂

Most megnéztem, amit anno írtam erről egy chatben, érdemileg 28 perc (5 perc a szinkronhangok bemhtatása a végén!), és talán 36 részt gyúrtak bele :')

2020. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Valaki lenne olyan kedves és elküldené ezt a magyar szinkronos AoT-ot😅

Egyébként mindenféle képpen eredeti szinkronnal nézd, szerintem

2020. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

5: Édes jó istenem, ez gázabb mint gondoltam :DDD ez a Tanaka Stúdió nagyon erőlködik... de úgy látszik ez a fandub is olyan mint a f*ngás... ha erőltetjük, f*s lesz a vége :D


Jelenleg a DragonHall TV az egyetlen hazai fandub csapat, ami képes vállalható szinkront összehozni, vállalható idő alatt. (értsd: ha eldöntik, hogy megcsinálnak egy projektet, akkor azt képesek heti bontásban leadni, nem az van, hogy megcsinálnak egy részt, utána meg többet nem foglalkoznak a sorozattal). Ők a Steins;Gate-en dolgoznak jelenleg egyébként.

2020. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Oké.... megnéztem (6-os vagyok)

Ha akartam volna sem tudtam volna rosszabbul megcsinálni, de komolyan. EDZŐ HADTEST

2020. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam a magyar szinkronos verziót de nekem ezzel semmi bajom. Például az overlord esetében szerintem nem volt rossz az. A probléma ott van hogy leszinkronizálnak egy részt aztán elvan felejtve így ennek semmi értelme.
2020. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én belenéztem a szinkronba.Borzalmas
2020. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!