Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Rivaille a negyedik évadban? AOT

Rivaille a negyedik évadban? AOT

Figyelt kérdés
Sziasztok? Tudja valaki, hogy Rivaille mikor fog szerepelni a 4. évadban? Vagy benne lesz egyáltalán?

2020. dec. 28. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Benne lesz. Spoiler: megtudja majd, hogy Zeke és Eren szövetkeznek, megküzd Zekével, levágja megint, de aztán az felrobbantja magát és Levi majdnem meghal benne. Utána már csak egy hordágyon hurcolja Hange ide-oda, hogy valahogy életben tudjon maradni. A végső csatában vesz csak részt, ahol kb. az egész világ Eren ellen harcol.
2020. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. ;))
2020. dec. 28. 23:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A 6. részben fog először szerepelni
2020. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oh köszi neked is :D
2020. dec. 29. 00:37
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Első válaszoló mia halál?? Minek írod le,pláne semmi felhívás nélkül? Értem én hogy odaékelted hogy spoiler de 1) egyáltalán nem feltünő, simán észre se veszed hogy ott van 2) senki nem kérdezte?? Szerencsétlen kérdezőt az érdekelte benne lesz-e, miért kell lespoilerezni mindent? Senkit nem érdekelt a történés csak hogy benne lesz-e. én manga olvasó vagyok szóval nekem nem tettél rosszat de ne vedd már el más örömmét.

Ha mindenképp spoilerezni akarsz akkor rohadt nagy felkiáltójellel meg rendesen feltüntetve tedd már mert ez így nagyon gáz.

2021. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ösnek: köszi a védést egyetértek. Az nem baj, hogy én megtudtam, mert igazából nem érdekelnek a spoilerek, fura vagyok és ha spoilert hallok, ugyanúgy élvezem az animét. Nem von le az élményből. Persze ez én vagyok és mégegyszer köszi neked is és a válaszokat is :D
2021. jan. 6. 17:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülök hogy nem vett el az élményből akkor:(

De mindesenetre Levi b@szó lesz ebben az évadban is:D

2021. jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Annak örülök :DD ő mikor nem baszó XDD
2021. jan. 6. 20:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogos xd
2021. jan. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!