Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto Shippuuden! A Negyedik...

Naruto Shippuuden! A Negyedik hokage/ a Sárga villám Naruto apja? Ha valaki nem értené nézze meg a 128. részt

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, az apja. Majd később kiderül ki az anyja de azt nem spoilerezem le. :)
2014. aug. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
abban a részben benne volt az anyja, és a nevét is mondták, . Vagy ennél is többre gondolsz? amit nem mondasz le, de ne is mond :D
2014. aug. 8. 00:52
 3/12 A kérdező kommentje:
és Naruto is megtudja majd h a Negyedik az apja??? mert a tsunadéék nem mondták el neki... ki tudhatja még.. :D
2014. aug. 8. 00:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Majd megtudja ő is. És az anyjára a spoilert úgy értettem, hogy van egy úgymond "titka" ami később majd kiderül.:D
2014. aug. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyen féle titokra gondolsz? Én láttam az összes részt és a mangát is olvasom , de nem rémlik semmilyen titok vagy csak nem figyeltem eléggé :)
2014. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Persze megtudja.

SPOILER!

SPOILER!


A pain elleni harcban, hinata megsérül, Naruto a kyuubi előjön 8 farokig, mikor jön Minato(Negyedik/Konoha sárga villanása), mert ugye narutoba pecsételte a chakrája egy részét.

2014. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jah, igen, de ez nem titok szerintem, mert még a rendes narutoban ezzel kezdik a történetet, habár a shippuudenben kicsit kibővítik
2014. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
el kellett olvasnom, de azt tudtam h 8 farokig előjön egyszer :D
2014. aug. 8. 18:54
 9/12 Teru válasza:
Bocsánat a kötözködésért de a kyuubi nem 8 hanem 9 farkú :)
2014. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen, nem is mondtunk olyat , hogy 8 farkú, ha figyelmesen elolvastad volna azt írtuk/ták, hoy az egyik részben előjön 8 farokig , ha érdekel akkor a 167-168. részben megtudhatod miről beszélünk, ha csak nem akarsz spoilert (ha még nem jutottál volna el eddig a részig)
2014. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!