Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » TOP 10 kedvenc Naruto karakter...

TOP 10 kedvenc Naruto karakter??????????

Figyelt kérdés

Tudom, hogy volt már hasonló ilyen kérdés, és azt is tudom, hogy mindenkinek csomó kedvence van, de pont ezért csinálom. Kérlek amikor leírod őket, fejtsd ki, hogy miért! (Mondjuk én most nem fogok hozzájuk írni)


Neeekeem::


Shikamaru

Itachi

Gaara


Sok sikert!!!



2021. jan. 5. 18:33
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Baasssszuuuuuuuuuuuuuuuuus!

Elragadtattam magam! TOP 3-at akartam írni! 😂😂😂😅😅😅

2021. jan. 5. 18:35
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

EZ NAGYON NEHÉZ! De...


Kakashi

Naruto

Shikamaru


Talán ;D

2021. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

Ja azt elfelejtettem, hogy miért.

Kakashi: mert nekem ő az első anime husbandom és nagyon ahhjj ő kakashi nem tudok mit mondani imádom egészében. Szinkronhangjába szerelmes vagyok kb XDD

Naruto: főszereplo es imadom h kitarto es sosem adja fel. Jo latni h mibol mi lett erot ad.

Shikamaru: hasonlit ram sokmindenben. Okos (bar ez nem hasonlit ram XXDDD) es olyan otleyei vannak h csak na. Meg alapbol imadom az ilyen szemelyisegtipusokat mint o. Hogy jaj de kinos stb XDD

2021. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kakashi, Shikamaru, Itachi
2021. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Gaara

2. Ootsutsuki Hamura

3. Madara


Ők a kedvenceim, bár nagyon sok karaktert kedvelek, kicsit nehéz volt kiválasztani a 3 legnagyobb kedvencet 😅

2021. jan. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Boruto karakterei is érnek, akkor

Orochimaru: A Boruto idejében már viszonylag jó úton jár. Erős, badass, és bár ridegnek és kegyetlennek tűnik, valamilyen szinten mégis megmutatkozik nála a törődés mások iránt. A sima Naruto idejében pl. simán kivégezte volna a gyerekeket, akik bemerészkednek a rejtekhelyére, mert egyszerűbb lett volna, mint átköltözni máshova. Persze valamilyen szinten meg van kötve a keze, de mégis megmentette Mitsukit, amikor a halálán volt.


Sasuke: Valahogy vele tudtam a legjobban azonosulni az összes karakter közül, illetve a képességei miatt is szeretem. Eléggé Sharingan-Rinnegan fan vagyok, és hát ő tudja a legváltozatosabban használni a képességeit.


Sarada: Tsundere wins. 🤣

2021. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Itachi

2. Naruto

3. Shikamaru

2021. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Sorrendet nem tudok felállítani


Mitarashi Anko

A Narutoban rengeteg mellékszereplő van, akit nagyon kedvelek, Anko pedig mindenki felett áll. Vicces, határozott és a tetszenek a képességei.


Mei Terumi

Ezt magyarázni kell? Akkora diva ez a nő, hogy az állam leesett, akárhányszor megláttam az animében. Ha objektíven nézzük, talán a legerősebb kunoichi (OP istenek nem számítanak). Elképesztő erő és kontroll, rendkívül változatos képességeivel bármilyen típusú ninjával felveszi a harcot. Öröm volt nézni, mikor Sasukevel különösebb erőfeszítés nélkül feltörölte a padlót (igen, tudom ki volt fáradva szegény fiú, de nem érdekel). És hát a megjelenése...


Temari (csak a sima Narutoban)

Ojaj. Hát igen, megint csak női karakter. Nem is igazán tudok érvelni, hogy miért, mert gyerekkoromban nem kellettek különösebb okok, hogy valaki felkeltse az érdeklődésem. Akkoriban is megfogtak a határozott nők, ez most sincs másképp. A 3 rejtélyes homokrejteki genin egyike, akik ugyebár ismertek voltak arról, hogy jóval erősebbek egy átlagos geninnél... Nagyon tetszettek a képességei, rengeteg potenciált láttam benne, sajnos a shippudenben nem kapott nagy szerepet, pedig igazán megérdemelte volna. Szerettem a magabiztos, már-már arrogáns viselkedését, érződött rajta a talpraesettség.

2021. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen 8-as. Nekem az első kedvenc női karakterem Temari, és szerintem is kaphatott volna nagyobb szerepet.
2021. jan. 7. 18:41
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Sasuke: Az egyik legjobban megírt villain (valójában persze komplexebb karakter annál, hogy csak így rá lehessen sütni ezt a bélyeget, de gondolom, érthető, hogy mire gondolok), akivel találkoztam animében. Ő volt az egyetlen, akit nem "rosszfiúként" mutattak be nekünk a sztori elején, hanem a szemünk láttára vált azzá fokozatosan. Jól át lett adva nekünk, hogy miért tért arra az útra, amelyikre; ha nem is értettünk egyet minden döntésével, tudtuk, hogy miért hozza meg éppen azokat. Egyedül a Narutóval való végső összecsapását éreztem kicsit erőltetettnek a Shippuden végén, szerintem a cselekmény szempontjából jobb lett volna, ha még előtte "megtér" az Itachival való találkozása és a csatatéren szerzett tapasztalatai hatására.


Shikamaru: A személyisége. A lazasága, a lustasága, az esze, a flegma megjegyzései, a lojalitása, a megbízhatósága, és az, hogy mennyire törődő a barátaival és bajtársaival szemben.


Itachi: Nem hiszem, hogy részletezni kellene. Egy rendkívül jó képességű, tiszta szívű ember, akit a körülmények kényszerítettek arra, hogy olyasmit tegyen, amit nem akar, és ami aztán kísértette egész hátralévő életében. Igazságtalan és tragikus, ami vele történt. Nagyon erős a háttérsztorija.

2021. jan. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!