Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a kedvenc szereplőtök...

Melyik a kedvenc szereplőtök a Naruto-ban?

Figyelt kérdés
A 12 éves húgom okos volt és bele ment egy fogadásba a fogadás annyiból áll hogy minimum 30 ember kedvenc Narutos szereplőjét meg kell tudnia 1 hét alatt különben egy 6 hónapos körtelével kell 30 mp-ig gargalizálnia nem tudom miért ment bele de meg tette és most már csak 4 napja maradt és eddig 14 ember kedvenc Narutos szereplőjét tudta meg kérlek írjátok meg a kedvenc Narutos szereplőitek nevét

2018. nov. 4. 23:29
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy a Gaara és Menma a húgomnak pedig Kabuto és Kimimaro
2018. nov. 4. 23:31
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Sakura
2018. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Eeehhh... Azt hittem, hogy ilyen komoly, kifejtős kérdés lesz, és sok érdekes választ olvashatok, amik formálhatják a véleményemet. De tudod mit? Hogy ne kelljen rohadt körtét innod, leírom:


A Narutót láttam végig, a Naruto Shipuudent csak most nézem, 140. résznél tartok. Eddig a kedvenc karakterem Rock Lee. De ez még változhat.

2018. nov. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hú, nekem sok kedvenc szereplőm volt, mindegyik másért... :D Itt egy pár: :) Naruto, Itachi, Jiraya, Shikamaru, Deidara, Tsunade stb... Nehéz lenne akár egyet is kiemelni, hisz annyi szereplő volt benne :)
2018. nov. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Rock Lee mellett még nekem is Jiraiya nagy kedvenc. De egyetértek, túl sok szereplő van, nehéz választani.
2018. nov. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nagato, Obito, Madara
2018. nov. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Itachi, Obito, Nagato

Aki látta tudja miért :)

2018. nov. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Itachi, Naruto, Jiraya,Tobi, Deidara es Hiden (picit sok de mindegyiket imadom)
2018. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Itachi


További szereplők akiket kedvelek: Orochimaru, Sarutobi Hiruzen, Tobirama, Shikamaru, Temari, Kakashi, Obito Madara szerepében (sokkal félelmetesebbnek tünt mint később a valódi)

2018. nov. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A sima narutóból és a shippuundenből is Itachi
2018. nov. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!