Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tényleg jön ki új Berserk...

Tényleg jön ki új Berserk chapter? Ha igen akkor új animére is számíthatunk ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Mostanában biztos nem. Amennyire tudom, az a rohadás ocsmánc CG adaptáció kb. utolérte a legutolsó befejezett történetívet. Ahogy pedig a manga halad, nem mostanában lesz befejezve a következő:

[link]

2021. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amit az előbb linkeltem 2 éves. Ez az aktuális (novemberben frissített):

[link]

2021. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Január 22-én jön új fejezet, a manga haladásának semmi köze az animéhez.
2021. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Hogyne volna. Nem adaptálnak fillert és ha nincs alapanyag, nincs miből dolgozni.

2021. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Berserk bőven tartalmaz elég anyagot, filler nélkül. Én csak azt nem értem, hogy ilyen vállalhatatlan "munkákat" miért adaptálnak, mert kb. az egyes időszakokban megjelenő animék 90%-a nézhetetlen.
2021. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 a 2016/17-es animéhez nagy kidolgozottságú CGI modelleket készítettek de a számíytógépeik nem bírták 2D képpé renderelni ezeket, emiatt lebutították a minőséget, ez persze nem mentség sem a hangeffektekre, sem a random bömbölő metál zenére meg arra sem egyáltalán hogy miért full tapasztalatlan amatőrök csinálták rossz felszereléssel.



#4 A a legutóbbi befejezett arc a "Hawk of the Millenium Empire" adaptálását nem fejezték be, az első felét is kihagyásokkal csinálták, 2 korábbi befejezett arc pedig sosem kapott adaptációt, azt állítani hogy nincs adaptálható alapanyag egyszerűen nem állja meg a helyét.

2021. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"nagy kidolgozottságú CGI modelleket készítettek de a számíytógépeik nem bírták 2D képpé renderelni ezeket"


Itt a hiba. Ha CGI-vel dolgoznak, akkor fogadják el, hogy CGI-vel dolgoznak. Ezért néz ki szarul a legtöbb CGI anime, mert megpróbálják a 2D látványvilágot reprodukálni. Ha 2D-t akarnak, dolgozzanak 2D-ben, ha meg 3D-ben dolgoznak, akkor csinálják meg tisztességesen.

2021. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!