Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan, hogy egy spoilertől...

Van olyan, hogy egy spoilertől izgalmasabbá válik az anime?

Figyelt kérdés
Találkoztatok már ilyennel? Minden fajta spoiler rossz, vagy van, ami nem rontja el az élményt, sőt kíváncsivá tesz hogy jut el a sztori oda?

2021. jan. 8. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem.
2021. jan. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

van, ahol szerintem jót tesz (legalább is számomra), persze csak mértékkel

ez leginkább olyan animékre vonatkozik, ami lassú vagy ahol van egy rakás apró utalás, de ezt nem veszem észre, csak akkor döbbenek rá, mikor utána olvasok a wikin

pl.: re:zero, one piece

vagy csak éppen van 1-2 dolog, amire az anime (még) nem ad (elég) választ számomra, így utána nézek és kiderül, hogy nem csak úgy oda hányták

pl.: Kimetsu no Yaiba-nál a kardok színei

2021. jan. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

3. Fárasztó vagy,hogy minden egyes kérdés alá,ami idegen szót tartalmaz, odakommentelsz egy ilyet. Nem tudom miért ilyen megeröltető használni a fordítót,illetve ha azt se tudod,mi az az anime,mit akarsz ebben a kategóriában?!


Engem pl. nem zavarnak a spoilerek bizonyos mértékig. Sokszor így kímélem meg magam a borzadálytól. De pl. a videó kezdőképernyőjén lévő spoiler nagyon is vagy ha magában az openingben,endingben van ez.

2021. jan. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam nézni ismertatőt, trailert, AMV-t, mielőtt megnézek ez animét. A legjobbakat, legismertebbeket már láttam, a többiben nem akarok csalódni.


De azt nem szeretem, ha minden poént lelőnek.

2021. jan. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van a spoilerre egyáltalán magyar szó?
2021. jan. 8. 09:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tartalmilag leginkább a poéngyilkosság fogalmával rokonítható :)

Legalábbis a wikipédia szerint .

2021. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyar oldalakon cselekményleírásra szoktak figyelmeztetni.
2021. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor leül az anime és nem tudom hogy folytassam e akkor szoktam olvasni spoilert
2021. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elég érdekesen állok hozzá a spoilerekhez. Ha nagyon érdekel egy anime/játék, akkor videót nem nézek róla, mert az számomra elrontaná a fílinget, de írott formában vagy beszélgetések során jöhet korlátlanul. Van, hogy direkt utána is olvasok, hogy meghal-e valamelyik főszereplő a sztori végén, mert azok néha nagyon elveszik a kedvemet. És ha épp nem vagyok olyan hangulatomban, akkor inkább hozzá se kezdek.
2021. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem általában motiválnak a spoilerek.


Attack on titan-t egy barátnőm miatt kezdtem el nézni, elsőre nem fogott meg. Aztán youtube-on szembejött velem "Eren first transformation"-je és amiatt kezdtem el zabálni a részeket, hogy totál megértsem mi is történik ott.


Bleachnél pedig már nagyon untam ahogy az arrancarrokkal húzták az időt, és szintén belefutottam Ichigo és Ulquiorra harcába, ami annyira epic volt, hogy addig nem feküdtem le aludni, amíg el nem jutottam odáig :D

2021. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!