Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyek azok a never ending...

Melyek azok a never ending shounen animék, amelyeket dobtatok, meguntatok, félbehagytatok valamiért és melyek, amelyeket örömmel néztek még most is?

Figyelt kérdés
Én sajnos a Black Clover-en kívül az összeset meguntam vagy félbehagytam valahány rész után, annyira nem tudtak lekötni.

2021. jan. 10. 20:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Az utóbbi 4-5 éveben a One Punch Man kivételével minden shounen-t "dobtam" amibe belekezdtem. Azért "dobtam" mert van amiből akár több évadot végig néztem nem vagyok kíváncsi a folytatásra.

pl.:My Hero Academia, Kimetsu no Yaiba, Boruto (egyetlen valódi never ending a listán, de a többi is lesz 100+ részes idővel) , Nanatsu No Taizai, Jujutsu Kaisen, Fire Force stb.

Nincs bajom a műfajjal, régi nagy kedvenceim között sok a shounen, de manapság már nem tud behúzni.

2021. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

One piece: Lehet egyszer tovább nézem, de olyan lassú az egész, hogy egyszerűen untam. A 90. részig jutottam.

Fairy Tail: Imádtam, bármikor újranézném.

Black Clover: Jelenleg is várom a folytatást:)

Naruto: Az első animém volt és szerettem a sok filler rész ellenére is.

Pokemon: Elkezdtem, de irritált a magyar szinkron.

2021. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szeretem ezeket a neverending shouneneket személy szerint. Nincs türelmem hozzájuk :DD A Black Clovert kijövetele óta néztem, így hetente egy rész belefért, (egy ideje már féélbehagytam) de amúgy ilyen középszerűnek mondanám. Légyszi ne bántsatok, de a Naruto az nekem nagyon durván nem jött be. Emlékszem a Bleachet elkezdtem még pár éve, kb 30.részig jutottam, nem nagyon kötött le. A Pokemon nagy gyerekkori kedvenc volt, volt egy csomó kártyám, figuráim... Körülbelül 4 évadot láttam belőle. Ma már azért nem nézném meg, legfeljeb nosztalgiázás céljából. HxH-t egyébként jelenleg nézem, 50. rész körül tartok, és még nem untam meg, ez kifejezetten tetszik. :))
2021. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
33%

ért a yuyu és a hunter x hunter közel sem never ending...

ahhoz "kicsit" sokkal több rész kell...

a never end ami már túl van 120-150 résznél de inkább 200

pl fairy tail

one piece

naruto

dragon ball

bleach

pokemon

detective conan

yugioh


pokémon instant delete!!!

detective conan is!!! önmagukat ismétlik lassan párhuzamos dimenziokat öltenek főleg a pokemon ami túl tesz mindent!


naruto

bleach

one piece

dragon ball

fairy tail

de még a yugioh (kivéve seven)

teljesen okés


és komolyan aki dobja a fairy tailt dragon ballt narutot one peicet vagy bleacht az nem tom mit akar nézni ":D


igaz failry tail utolsó arc-ja elrontott volt kissé és szerintem mindenki egyetért fairy tail csúcsa a nagy mágia játékok volt meg még az eclipse arc is jó volt


és igen bele kezdeni nehéz de a bleach naruto one piece fairy tail bőven megéri

2021. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%

"komolyan aki dobja a fairy tailt dragon ballt narutot one peicet vagy bleacht az nem tom mit akar nézni "


Olyat ami megfelel az ízlésének. Nem mindenki van oda az ilyen műfajú animékért.

2021. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
39%

viszont a never end-ből meg csak az agyon sablonosított animék vannak shounen jelleggel van 1-2 kivétel de ami jó shounen azt folytassák pl boku no hero academia black clover (ami sokszor saját magát huzza le a dedos viselkedéssel... lehetett volna a boku no hero rivális párja... de nem)

a többi nem shounen is nagyon sablonos abból is 1-2 ami jó

2021. jan. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
1-2 jó van a seinenek, joseiek, drámák közül? Ezzel vitatkoznék.
2021. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Boruto
2021. jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

17 akkor sorold őket!

Pl a josei-t nem nézek

Seinen közül pedig a 99% abban ürül ki hogy a srac és csaj közti románc a 12. Részben valósul meg de ott is csak 1 percre de az egész kapcsolat ugyan úgy az elso részhez ugrik vissza!

De amik seinen közül jok azok a shougi és hasonlo fajták

Pont nem ugrik be a nevűk de jol bemutatja a japan kultúrát nem is a játékon van a hangsúly de nagy szerepet kap

Pl az egyik ez a 100 tagú japan verses kártyás remekül eltalálta a dinamikát (játék és szereplők pont annyi hangsúlyt kaptak mint amennyit kellet) (chihayafuru meg van 😅)

A másik meg shogis valami Lion?

Na ez a kettő kiemelkedő anime műfajban!

2021. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Joseiből pl Nana, Paradise Kiss, Gokinjo Monogatari, Honey and Clover, Petshop of Horrors, Gokusen, Only Yesterday, Showa Genroku Rakugo Shinju, Otona Joshi, Eden of the East, Nodame Cantabile, Restorante Paradiso, Natsuyuki, Red Garden, Umi ga Kikoeru stb


Seinen: Monster, 91 Days, Run With The Wind, Hellsing, Rainbow, Erased, Samurai Champloo, Garden of sinners filmek, Cowboy Bebop, Maison Ikkoku, Seirei no Moribito, Wolf's rain


És még tudnám folytatni ha utánanéznék, ezek jutottak eszembe hirtelen. Mind-mind kiemelkedő alkotás. Ne csak az elmúlt 10 évet nézd, az igazán jó művek inkább régebbről vannak.


Amit mondani akarok, az az, hogy merész kijelentés, hogy van ez a pár népszerű shonen és ennyi, kifújt a dolog, ha valaki animézni akar. Vagy ha nem tetszik neki akkor "mit akar mégis nézni".. Azért ennél sokkal színesebb szerencsére a felhozatal, a shonen csak egy kis szelete az animéknek, nem mindenki szereti, ahogy én se vagyok oda érte, nem tudok végignézni egy One Piece vagy Bleach részt sem, mert engem untat, nem nekem való. Ettől függetlenül tudok mit nézni animén belül, immár 25 éve :)


Ahogy az is merész, hogy -szerinted- a shoneneken kívül van a Chihayafuru és a 3-gatsu no Lion és ennyi. :D Igen, mindkettő jó anime, de nem, nem csak ez a kettő kiemelekdő van, főleg úgy, hogy magad is írtad, nem nézel joseit. (A Chihayafuru ugyanis josei)


A seinen műfaj meg egyáltalán nem feltétlen "srác és csaj közötti románcról" szól, sőt, ennél azért sokkal mélyebb művek vannak. Amiket felsoroltam, ott is maximum mellékes szálként jelenik meg a romatnika.


"Na ez a kettő kiemelkedő anime műfajban!"


Nem, nem csak ez a kettő, és az animén belül rengeteg műfaj van még.


Ez a szép ebben a szubkultúrában, hogy mindeni megtalálja a magának valót.

2021. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!