Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hasonló animék?! Sajnos...

Hasonló animék?! Sajnos válságba kerültem.

Figyelt kérdés
Olyan animék érdekelnének amiknek már szépen ki dolgozott a grafikája (vagyis nem régi pl. Fruits basket annak a története jó de a grafikától fáj a szememxdd) fantasy/romantikus kategóriában vagy akár külön de egy kis szerelmi szál jelen legyen. Most egy konkrét példám van amibe most bele bolondultam az a: A hét főbűnös (netflixen csak a magyar címe van meg). Nagyon imádtam és ehhez hasonlókat keresnék. Előre is köszönöm a válaszokat!!

2021. jan. 14. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Myanimelist-en ha rámész a Seven deadly sins-re akkor ajánl ahhoz hasonlókat.
2021. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Talán fairy tail-t tudnám mondani, mellesleg támogatom 2est, a "régiek" is ugyanúgy gyönyörűek tudnak lenni, sőt, néha sokkal jobban kidolgozottak, nem éltek régen annyira a cgi-al
2021. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

"vagyis nem régi pl. Fruits basket annak a története jó de a grafikától fáj a szememxdd"

Az eredetire gondolsz? Az újnak szerintem elég jó grafikája van.

Mellesleg ha az elmúlt pár évből kiválasztasz bármit, aminek 8 fölötti pontszáma van MAL-on, akkor a grafikája is jó.

Illetve a Nanatsu no Taizai minősége elég sokat esett mióta a Studio Dean viszi. Ez a legutolsó és a most futó évadra igaz.


De azért itt van pár, ami tetszhet:

Kaguya-sama: Love is War

Ao Haru Ride

Wotakoi

Shigatsu wa Kimi no Uso


Ha esetleg film érdekel:

Kimi no Suizou wo Tabetai

Kimi no Na wa

Koe no Katachi

2021. jan. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Kimi no na wa!


Ez nem egy sorozat hanem egy film de nagyon ajánlom.

2021. jan. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Dororo

Clannad

Air

Chuunibyou Demo Koi ga Shitai

Akatsuki no Yona

Given

Yakusoku no Neverland


Amúgy a mai animék között is bőven vannak gány grafikájúak. Meg a régiek között is van egy rakat, aminek gyönyörű a rajzolása.

2021. jan. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most ez ízlések és pofonok. Valakinek tetszik valakinek nem. Igazából nem a véleményedet kértem ki a kérdésemben hanem segítséget kértem, ha meg segíteni úgy mondd nem tudsz, akkor miért pazarolod rám az idődet? Borzalmasan sok animét,mangát,doramát láttam már, nem mindenkinek tetszhet minden, én el mondtam milyeneket nem keresek, talán nem pontosan, de szerintem a lényeg le jött. Szerinted fölmossa a padlót a mostaniakkal szerintem meg ég és föld a különbség, ki mit szeret, ki mit gondol jónak én el fogadom és ha nem értek egyet vele akkor sem oktatok ki hogy “már pedig te nem tudod mi a jó stb.”. De nem a te nézeteidre voltam kíváncsi ezzel kapcsolatban kedves második válaszoló anonim egyén. Ha arra leszek majd írok privátba, de nem fog szerintem elő fordulni. Remélem mások kérdése alá hasznosabb válaszokat tudsz adni.
2021. jan. 25. 17:19
 7/7 A kérdező kommentje:
A többinek köszönöm meg nézem őket, nem bunkó akartam lenni vagy akármi, de ez volt régen is a baj az oldallal hogy fel tettél egy kérdést aztán igazából segítséget nagyon nem kaptál, max el kezdtek vagy ki oktatni vagy akármi, és az hogy ki mit szeret saját, egyéni dolga, amibe szerintem nem igazán kéne vagy lenne joga bárkinek bele kötni
2021. jan. 25. 17:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!