Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bucchigiri anime (2024)...

Bucchigiri anime (2024) spoiler kérdés, ha nem láttad végig. Miért csinálták így ? Mást is idegesít?

Figyelt kérdés

Szeretném kideriteni, hogy én értettem félre vagy tényleg direkt hitették el a nézőkkel ,hogy Matakara bátya meghalt ?


Ugyanis úgy rémlik, hogy valaki részvétet nyílvánított (úgy,mintha már meghalt volna) Matakaranak miután mondták,hogy kritikus állapotban van lehet belehal, de M semmit sem reagált nem cáfolta , hogy még nem halott csak komában van.

+ nem értem minek volt az openingen fehér fénnyel megjelenítve mintha csak emlék lenne (ezt akkor szokták mikor az illető már nem él, es emlékkép vagy akkor is jelemző ha múltbéli visszaemlékezés?)


+ ez nem tünt olyan animének amiben bárki tényleg meghal.


Szóval csak felcseszett, hogy ezekkel a húzásokkal félrevezették a nézőt, hogy a báty meghalt vagy mi van?


Ezért szeretném kideríteni ,hogy rosszul emlékeszem erre a részvétnyívánitó jelenetre ?


Aki végignézte az animét és esetleg tudja melyik részben van ez a jelenet mikor valamelyik mellékkarakter részvétet nyílvánít, írja meg hányadik rész talán a 6. rész után.


De még ha nem is így volt akkor is ott van az openinges jelent, ami félrevezető.



ápr. 26. 11:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!