Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek lesz harmadik...

Szerintetek lesz harmadik évada a The promised neverland-nek?

Figyelt kérdés

Az első évad 12 részes volt ami (kb) 37 chapter volt a mangában. A második évad meg elvileg 11 részes lesz, szóval annak is minimum 30 fejezetet magába kell foglalnia. A manga meg be van fejezve 181 chapterrel. Szerintetek hogy lesz? Vagy ha van valami hír már erről akkor nyugodtan elküldhetitek a linke(ke)t. (Lehet kicsit még korai ez a kérdés, de nagyon érdekelne :D )

Előre is köszi! :)



2021. jan. 14. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én valószínűnek tartom hogy lesz és nagyon remélem is mert elég közel áll hozzám emiatt szerettem meg ezt a világot.
2021. jan. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem aggaszt, hogy mint mondták több helyen is el fognak térni a mangától. Remélhetőleg nem csinálnak egy original endinget (ami kitelne tőlük, hiszen már nincs manga amit promózzanak)
2021. jan. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Az első évad 10 részes volt
2021. jan. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Először meg jöjjön ki a második évad második rész utána meglatjuk.
2021. jan. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos. Engem nem zavarna az original ending, mivel a mangabeli nekem túl nyálas lett. Plusz szerintem az utolsó két arc nagyon túl lett húzva.
2021. jan. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 15. 07:01
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontozzatok le, de én remélem, hogy Original ending lesz. A manga befejezése valami olyan borzasztóan rossz volt, hogy annál bármi jobb lenne. Szóval jha. Remélem eltérnek a mangátóo.
2021. jan. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi lett a manga vége? Privátba elmondaná nekem valaki, hogy ne itt legyen spoiler? :)
2021. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy lesz. Az első évad egyszerűen zseniális volt, a 2. évadot még nem láttam, mert akkor fogom majd megnézni, amikor kijött az összes rész.
2021. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem tudom hogyan tudnák folytatni de szerintem jobb is ha nem lesz. Amilyen zsenialis volt az 1 évad olyan gyenge sablonos a 2. A jol felépített egyedi történetnek annyi lett, a gyerekek mindig győznek, nincs egy normális ellenfél/főgonosz,de már a kinti világ is elég nagy csalódás volt számomra, a főszereplők idegesitőek és stb...
2021. márc. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!