Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akik animet néznek, azoknak...

Akik animet néznek, azoknak egy része hogyhogy meleg lesz?

Figyelt kérdés
Nem bántásból, csak instagramon sok embert látok, akik ilyen kis visszahúzódóak, majd elkezdenek animet nézni, és egy hét múlva már kint van a biojukban, hogy gay, és a sztorijukban folyamatosan a melegek jogaiért állnak ki.

2021. jan. 19. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Ez csak saját okoskodás lesz, ne támadjatok le azonnal :D

Én azt vettem észre, hogy sokan akik anime-t néznek sokkal nyitottabbak lesznek, elfogadóbbak. Talán köze van a minket ért támadásokhoz, vagy lenézéshez (nem tudom másnál így van-e, mikor suliba jártam én voltam lenézve, mert mesét nézek, ugye...).

Persze nem mindenki, de sok embert ismertem meg, akik miután "japán dolgokkal" kezdtek foglalkozni, már nem érdekelte őket, hogy pl. egy fiúbanda nőiesebben néz ki (visual kei bandatagok), vagy, hogy egy cosplay női/férfi-e.

Az meg, hogy ki, mikor coming outol, az emberfüggő. Volt olyan barátnőm, aki hosszú évekig titkolta, meg olyan is aki felvállalta magát. Én is támogatom őket, de ez nem anime függő.

2021. jan. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
99%
Ez nem így működik. Nem az animétől lesznek melegek. Mondd csak, hány éves vagy, hogy így párhuzamot húzol a két dolog között? Gyanítom elég fiatal lehetsz. Meleg csak akkor lesz valaki, ha genetikailag van erre hajlama/ilyen, ez nem "szabad döntés" kérdése.
2021. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Nem meleg, de arra készüljön, hgy nagyon sokan cringe-nek fogják tartani és szexuálisan aberáltnak. Nagyon sokan ma azt gondolják, hogy animesek csak a nagy mellű nők miatt nézik az animet, ezzel van tele a 9gag, coub stb. tizenéves fiúk fétise az anime jelenleg, szexuális élmény számukra, cosplay stb...
2021. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nincs köze a kettőnek egymáshoz.

Meleg nem lesz valaki csak úgy hopp.

Az viszont lehetséges, hogy az animések között talál olyan barátokat, akik nem ítélik el azonnal, és nyiltanabban merik utána vállalni magukat.

2021. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a hülye kérdés? Milyen statisztikával tudod igazolni a kérdésben lévő állítást?
2021. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és igazatok lehet, hogy a közösségben sok hasonló embert találnak, és így nyíltabban felmerik ezt vállalni. Azt már korábban is tudtam, hogy ez genetikailag működik. Statisztikával valóban nem tudom ezt alátámasztani, a kérdés saját tapasztalataimból született, de korántsem negatív vagy támadó jelleggel. Viszont még kitérve egyes válaszára, amiben azt írja, hogy az anime néző emberek sokkal elfogadóbbak, ami így is lehet, miért van az, hogy például ők sokkal durvább dolgokat kívántak a melegeket el nem fogadóknak, vagy azoknak, akik nem preferálják az animéket, miközben ők hírdetik, hogy milyen fontos egymás elfogadása? Kérlek az utolsó kérdésemet se vegyétek támadó jellegel.
2021. jan. 19. 13:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

6. Az egyes vagyok, pont láttam, hogy írtál.

"miért van az, hogy például ők sokkal durvább dolgokat kívántak a melegeket el nem fogadóknak, vagy azoknak, akik nem preferálják az animéket, miközben ők hírdetik, hogy milyen fontos egymás elfogadása?"

Mint írtam nem mindenki ugyanolyan, és az anime kedvelők közt is vannak olyanok, akik kicsit túltolják magukat, támadásra támadással reagálnak, és észre se veszik magukat. Tipikus példa, az ilyenekre, hogy megkérdi, mi a kedvenc anime-d, megmondod, és leoltja, hogy tucatszr vagy nem kult vagy ilyenek. :D

Közben meg én örülök, ha bármilyen anime-ről tudok beszélni valakivel, nyitott vagyok minden műfajra, még mecha anime-t is néztem, pedig annyira nem érdekel. Szóval ez minden társaságban van, főleg most, hogy kezd elfogadottabb lenni az anime nézése is, kezdenek megjelenni a megmondóemberek.

Ezt se vegyétek magatokra légyszi. Aki nem ilyen, az szerintem látja, amit mondok.

2021. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
3. Ezen meg felül kell kerekedni, én mindig megkapom, hogy béna vagyok, mert mesét nézek még ma 26 évesen, de csak mosolygok, nem erőltetem, hogy nézzék, vagy ilyesmi, hiszen nem állnak neki, csak azt látják amit akarnak. Ez egy örök probléma lesz azoknak, akik nem tudnak elfogadni semmit.
2021. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%
8-as nem a mese nézéssel van a gond! hanem azzal, hogy ma a legtöbb animes szex miatt nézi a rajzfilmeket! megy a nagycsöcsös cosplay, meg a szex.
2021. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9. Mintha a sima filmekben nem az menne, hogy hogy van kint Jennifer Aniston bimbója...

Mindenben szex van, ha nem tűnt volna fel. Zene, film, még a régi szobrok is meztelen nőket ábrázolnak, meg a festményeken is azok vannak.

2021. jan. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!