Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok ilyen yaoi mangát...

Ajánlanátok ilyen yaoi mangát vagy manhwát (R18)? (vagy Wattpad sztorit. Többi lent!)

Figyelt kérdés
Kettő fajta kéne, ha ismertek. Olyat keresek ami R18 (/+18) yaoi befejezett, vagy ha ongoing akkor viszonylag sok chaptere van már, és mangago-n, vagy myreadingmanga-n fent van. Wattpad sztori is lehet amugy ha ismertek jót, vagy ti magatok írtátok. Ahol a főszereplőnk szerelmes valakibe, és a főszereplőnk barátja szerelmes lesz a főszereplőbe, vagy valami ilyesmi, a Yours to claimból Jooin és Cain kapcsolata. A lényeg igazából az legyen hogy a főszereplő barátja szerelmes lesz a főrepszlőnkbe, de sokáig nem viszonozza, csak egy idő után. (bár az előbb említett manga ongoing, szóval ott nem tudom mi lesz). Egy ilyen szerelmi háromszög szerűségre gondoltam. A másik fajta legyen #2, az előző pedig #1. Nos a #2-ról, annyit hogy sok chaptere van ongoingként vagy befejezett, szintét azokon az oldalokon fent legyen ahol az előbb is említettem. Itt a seme (/top) szerelmes az ukébe (/bottom) de úgy, ahogy például Chunta is a dakaretai otoko ichii seiyuu-ból, hogy szinte rajong érte, és mindent meg tenne érte. Természetesen ez a természete nyílt, és nagyon féltékeny. Ehhez hasonlókat keresek, minden választ előre is köszönök!

2021. jan. 24. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Love Mode

Okane ga Nai

Mede Shireru Yoru no Junjou

Viewfinder

Crimson Spell

2021. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Wattpad: Ereri csudálatos világa/Boku no Lölő

Mindkettő szarkasztikus yaoi/shounen ai paródia, tele minden agyfenévelm

2021. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!