Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok jó All Might x...

Ajánlanátok jó All Might x reader/oc fanficeket (Boku no Hero Academia)?

Figyelt kérdés
Angol is lehet (magyarul kb nincs is szerintem).

2018. dec. 8. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A wattpadon találsz bőven ha beírod hogy: All Might, boku no hero Academia, anime oneshots és my hero academia.

Az app neve: Wattpad

2018. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Ismerem a wattpadot meg a többi ff oldalt, találtam is rengeteg All Might fanficet, de nagyrészt nem igazán jók, és az embernek 20 íráson kell átszenvednie magát, hogy egy igényesen megírt darabot találjon. Azt reméltem, egy fellow All Might rajongó esetleg már végigjárta ezt a nehézkes utat előttem, és felajánlja hosszadalmas munkával válogatott gyöngyszemeinek listáját, de ha nem így lenne - márpedig eddig úgy tűnik, nincs így -, kezdem én a sort azzal, amit eddig találtam.


[link]


Szerintem eddig ez volt a legjobb, amit olvastam. A karaktereket nagyon jól eltalálta, All Might cuki de nem túl mamlasz (sokan beleesnek ebbe az ábrázolási hibába), az író nem mindig csak reader chanra fókuszál, így kapunk bőven Toshinori nézőpontjából is. Nagyon realista, részletes és ebből következően könnyű beleélni magad a történetbe, viszont ~rettenetesen~ slooow burn (konkrétan a 10. fejezetig még semmi "komoly" nem történt).


[link]


Na ez már egy kicsivel tovább jutott az nsfw vizeken (ugyancsak idegtépően lassan épülő kapcsolat), nagyon érzelmes és mély, bár nekem ez idővel túl sok szenvedés/szenvelgés volt a szereplők részéről.


[link]


Ez valamivel talán egyszerűbb az előző kettőnél, de aranyos. Kicsit olyan befejezetlen.


[link]


Ezt csak azért említem, mert ez az egyetlen hosszabb (nem one-shot) magyar fanfic, amit eddig találtam. Igazából csak örülök, hogy egyáltalán létezik ilyen. Megnyugtat, hogy mégsem vagyok egyedül egész Magyarországon az All Might rajongásommal.

Szóval emberek, írjatok, ha van még olyan sztori, ami nektek teszett, és meg szeretnétek osztani velem <3

2018. dec. 12. 01:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziaa most abban a dilemmában vagyok mint Te. Wattpadon egyet találtam ami jó, Zöld Villám a címe. Éppen folyamatban van, de megéri várni a részekre, imádom! Tudooom, elkéstem négy évet a válasszal😅
2022. máj. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!