Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mely animéknél túlzott a hype...

Mely animéknél túlzott a hype a minőséghez képest?(lehet régebbi anime is)

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 20:59
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

"Nyílván bizonyos szempontból lehet őket objektíven pontozni, rangsort felállítani, de végső sorban az dönti el,hogy jó vagy sem,hogy tetszik-e az adott nézőnek. Lehet, hogy egy anime csak 6-ot kapott MAL-on vagy IMDB-n 5-öt a film, de számomra mestermű és imádom"

Én is különbséget tudok tenni két anime között az alapján, hogy nekem mi tetszik jobban, és ha személyes véleményemet kérdezik, akkor ezt is mondom.

De amikor értékelem az animét, akkor teljesen objektíven teszem, mivel lehet, hogy nekem nem jött be jól kidolgozott anime, mert nem az én stílusom, de azért kevesebb pontot adni neki, mert a szubjektív ízlésem más, az igazságtalan az animével szemben.

Pl. nekem a Toradora nem jött be, nem kötött le, ezért személyesen annyira nem tetszik, viszont meg tudom védeni érvekkel, hogy miért szeretik sokan, mert objektíven tényleg egy jó animéről beszélünk.


Ahogy mondtam, engem nem zavar, ha valakinek nem jón be a TenSura, de az már igen, ha azt mondjuk, hogy azért nem jön be neki, mert az anime objektíve szar, mert ez egyszerűen nem igaz.

Amúgy ellenpéldának ott a School Days, amit sokan nem szeretnek, Mal-on 5 és 6 közötti pontszáma van, pedig objektíven egy jó animéről beszélünk.

2021. febr. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%

29 inkabb aludnál! 😅😂

Egy dolog… “nem tudtalak meg cáfolni” hát figyi hülyéket nem is lehet! A többit el sem olvastam mert felesleges nem pazarlok el ennyi időt az életemből mert nem érsz annyit

A lényeg legyen igazad a saját kis fejedben 🧐😵

Majd amikor ki kerülsz a nagy életbe ugy is meg tudod milyen kis apró szem vagy aki csak max a szobájában menő…

2021. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

"figyi hülyéket nem is lehet"

Akkor te hülye vagy. :DD

Komolyra fordítva a szót, ember nem lehet megcáfolni, úgyhogy a kijelentésed elég nagy hülyeség.

Érveket lehet megcáfolni, az pedig független a személytől, de neked még ezeket sem sikerült megcáfolni, ami csak akkor lehetséges, ha nincs igazad.

Más szavakkal, nekem van igazam.

2021. febr. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!