Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Death Note. Lesz-e esetleg új...

Death Note. Lesz-e esetleg új rész? Szerepelni fog-e benne light?Mivan ha halálisten lesz?De a legfőbb hogy lesz-e új rész. Mivel szerintem tök jól kilehetne találni.

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem lesz soha levan zárva. Nézd meg a fimeket hozzá. L örökösei, Egy új világ istene stb.

Lesz majd egy pár manga ami szóbahozható a Death Note al de köze nem lesz hozzá mert külön álló sztori. Meg majd októberben lesz a készítőnek egy új animéje ami hasonlít de nem ugyanaz.

2021. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz! Ez már hányadik kérdésed ebben a témában?
2021. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1-2 szerintem itt a one shootra gondolt a kérdező mert van egy one shoot amiben ryuk ismét oda adja valakinek!

ezt én nem olvastam de biztos hogy megfogják adaptálni valamint most jött ki hozzá egy új film is (a régi film folytatása és ahhoz három elő epizod ami szintén elég jók és érdekesek!)

kár lenne folytatni mert nem lehetne tartani azt a színtet!

2021. febr. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért kell szét spoiler-ezni a kérdést?... talán valaki még nem látta az animét.
2021. febr. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
4-es akkor annak nem kell bele mennie az olyan kérdésekbe amikben olyan kérdések merülnek fel amikből ordít hogy láttak a sorozatot! Nem kell gyokernek lenni -.-“
2021. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 ki is a gyökér itt? 🤔

Még meg sem kell nyitni a kérdést már is ott a spoiler...

2021. febr. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg te mert a kérdésben abszolut nincs SPOILER nem utalnak a történet végkimenetelére csupán egy esetleges folytatásra és ha már halál isten és light de light valószínűleg azzá vált de ez már a egy távolabbi jövőben van
2021. febr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi srácok :)
2021. febr. 8. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!