Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Boruto és Momoshiki barátok...

Boruto és Momoshiki barátok lesznek?

Figyelt kérdés

Ugye a legelső részben láthatjuk hogy Boruto és Kawaki egymással harcolnak, de ott úgy tűnik mintha már tudná irányítani a karmát és nem úgy hogy Momoshiki irányítaná.

Tudom hogy még semmit sem lehet tudni az egészről. Csak arra vagyok kíváncsi hogy szerintetek, Boruto valahogy meg fog barátkozni a benne megbúvó Momoshikivel?



2021. febr. 4. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kissé SPOILERes a kérdés

De ettől eltekintve nem hiszem vagy legalábbis nem akkor

Valószínűleg akkor még csak az erejét tudja majd irányítani úgy mint anno naruto kurama erejét

Ha partnershipről van szó… hát sokkal nehezebb ez! Jelenleg az otsutsuki klán egy csepp szimpátiával sem rendelkezik az alap bealitasuk is az hogy ők csak gazda testek


Kisebb SPOILER ugye minden otsutsuki hallhatatlan és elvileg ha meghalnak akkor mindig keresnek egy gazda testet! Amiből újjá születhetnek szoval nem hiszem ez az elso alkalom lenne nekik...

De van rá egy kis esély hogy lassan momoshiki meg fogja érteni az embereket és az is kérdéses hogy ha boruto meg hal akkor mi történik vele? Lehet akkor örökre meg hal?

2021. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem látok erre nagy esélyt, ráadásul úgy már túlságosan ugyan az lenne a sztori, mint a Naruto. Így is kicsit hajaz már rá (főleg ott, ahol most jár a manga).
2021. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért fogja átadni az erejét, hogy Boruto ne haljon meg mielőtt még át tudná venni a testét.
2021. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondoltam ezen. Ha barátok lesznek akkor ugyan az lenne mint Naruto és Kurama esetében ami ugye szín tiszta másolat lenne.

Tényleg benne van az is amit az első írt hogy Momoshiki megváltozik, de akkor ugyan ott vagyunk hogy másolat.


Lehet közösen összefognak hogy Isshikit legyőzzék és átmeneti fegyver szünetet kötnek.


De ez majd évek múltán kiderül 😄

2021. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es hát nem feltétlenül másolat mert kuramát az emberi kapzsiság tette ilyenné míg az otsutsukik alapból ilyenek

de nem szükséges meg barátkozni momoshikivel

akár az is lehetséges hogy momoshiki felagyja boruto megszállását és a lelki nyugovóra tér mint hamura és hagoromo lelke de az ereje borutonál marad (persze ehhez szükséges egy alapvető szimpátia de az is lehet hogy boruti jouganja miatt fogja "követni" momoshiki mivel valószínűleg az egy királyi szemtechnika mert még az otsutsukik is csodálkoznak (és ahogy láttunk byakugan a legkisebb rangú utána a rinnegan és tenseigan a rinne-sharingan már sokkal ritkább valószínűleg a rinne-sharingan és a jougan a top)

2021. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Leírom hogy szerintem hogy fog ez történni. Nekem 2 forgatókönyv van a fejemben.

1. Amikor Boruto pont átváltozna akkor visszatér Isshiki, vagy akár egy új Otsutsuki és kiszakítják Momoshikit Borutóból, de valahogy a karma megmarad neki

2. Sikerül Borutonak valahogy vissza szorítani Momoshikit valamilyen erős pecsét segítségével, de a karma ereje megmarad neki

UI: én szívesen megnézném azt is hogy összebarátkoznak, csak ezt ne ugyanúgy tálálják mint ahogy ezt Naruto és Kurama tette

2021. febr. 7. 08:51
 7/7 everlight ***** válasza:
Kurama nem volt gonosz mint Momoshiki,az emberek tették azzá ami.Madara irányította először,majd Obito.
2021. ápr. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!