Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vajon ki nyerne? Naruto +...

Vajon ki nyerne? Naruto + Sasuke a mostani Boruto-s erejükkel, Vagy Dragon Ballból Beerus sama? Sasukéék lenyomták Momoshiki-t aki erősebb vszeg kaguya-nal és egy ISTEN!

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 21:08
 1/8 anonim válasza:
100%
szerintem nincs olyan anime karakter aki egyedül legyőzné Naruto + Sasuke duót
2018. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
amúgy Momoshiki nem volt olyan erős, elemezd át a harcot és olvass utána külföldi oldalakon, kb. olyan erős lehetett mint Tobirama
2018. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Kaguyánál erősebb karakter nem volt és valszeg nem is lesz a Narutóban, mivel ő volt a legelső, aki chakrát használt.
2018. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy momoshiki biztos, hogy erősebb volt mint tobirama. Főleg akkor amikor megette a társát. A borutoból a Kawaki-ra majd kíváncsi leszek, mert ő se lesz gyenge.
2018. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Saitama
2018. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak az én elméletem, de ugyebár a bijuuk chakrájának egy része Naruto-ban van, ezen felül pedig egymással is kapcsolatban állnak(Naruto-n kívül is), és szerintem biztos van valami módja annak, hogy az összes bijuut egy helyre hívják(akár idézéssel is), illetve ha Naruto előre készül, és elkezdi gyűjteni a senjutsu chakrát, akkor felvehetik azt a formát, amit az utolsó csatájukban egymás ellen használtak(a 3 fejű Kurama a több elemű Rasen Shurikennel, illetve a Bijuu Susano'o Indra Nyilával), és az tarolna mint állat. :D Persze ez csak az én elméletem, szóval ne kövezzetek meg, de epic lenne.


Egyébként Momoshiki tényleg gyengébb volt Kaguyánál. Az az Urashiki fickó tartogathat még esetleg meglepetést. Saitama egy vicc hozzájuk képest, de jelezném, hogy nem az animét szólom le. Egyszerűen csak más kategória, és nem igazán lehet hasonlítgatni. Ami Beerus-t illeti: A DB Superből jó ha 2 részt láttam, szóval nem igazán van alapom a véleménynyilvánításhoz, de biztos vagyok benne, hogy van olyan gyenge pontja, amit Naruto és Sasuke kihasználhatna.

2018. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát beerus az egész univerzumot el tudja pusztítani de a db super egy más fajta kategória ott egyszerre van jelen már a kezdettől a mágikus harcművészet fantasy és a sci-fis Android high teches meg amugy kaguya is isten volt és momoshiki kb olyan erős lehetet mint hagoromo vagy hamura / vagy talán gyengébb mivel nem csinalt semilyen fajta edzést csak a gyümölcsöket edte / kaguya meg véleményem szerint azert erősebb mivel a gyumolcs amit ő meg evet ragyogo fehér fényt bocsáltott ki mig amit momo az csak bibor piros szinu volt és épp hogy enyhén világított
2018. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már hülyék mi ez a kérdés? NARUTO ÉS SASUKE a LEGERŐSEBB FORMÁJUKBAN HOLD SZINTEN vannak. 12 ÉVESEN VOLT GOKU HOLD SZINTEN bazdmeg. Most bármelyik Dragon Ball karakter aki harcos a fingjával solozná az egész Naruto versét.
2022. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!