Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha lehetne választanod,...

Ha lehetne választanod, melyik anime karakter képességét birtokolnád?

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 00:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%

habár a death note-tal egy ténylegesen jobb hellyé lehetne tenni a világot (nem kell a fél életemet feláldozni dobok 1 láda almát ryuknak azt megadják :D a mangában is volt hasonló hogy 10 almával kötöttek alkut asszem 2 halálisten vagyis inkább egy halálisten és azoknak a királya) és akkor mehetne a bűnözők elítélése! sőt további almákkal-alkuval ryuktól ki lehetne facsarni rejtett bűnözök neveit! a pénz meg hatalom sajnos áldozatot kell csinálni egy a világ leggazdagabb emberének meg kell halnia de a napróval rá venném (habár így is vannak olyanok akik nem jó emberek és azért a pénzért loptak öltek stb) hogy ossza szét a vagyonát random embereknek köztük nekem is... bumm problem slved!

és írtam hogy habár... tényleg világmegváltást lehetne tenni de a love note sokkal szórakoztatobb!!!! :P :DDD

2021. febr. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
43%
szóval a love note-ot választom ":D
2021. febr. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Accelerator. Ha jól használja a képességét legyőzhetetlen és szinte sebezhetetlen.
2021. febr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy Halál napló nekem is jöhet ;)


De Saitamo erejét is elfogadom ha nem kopaszodok bele :P

2021. febr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%

Re:CREATORS - Altair

A képesség utazni (akár többed magammal) a valóság és a fikcionális univerzumok között. Nem beszélve a harci képességeiről, ami fedezi, hogy ne legyek teljesen kiszolgáltatott, ha egy veszélyesebb univerzumot választok.


Onnantól kezdve az összes egyéb képesség megszerezhető. Sok univerzum képessége/varázslat rendszere tanulható, másokban különböző ereklyék haszálatával lehet megszerezni, megint másokban pedig vannak kívánságteljesítő dolgok, amik megadhatják a nem tanulhatókat.


Például elutazhatok a Baccano! világába és megihatom az örökélet páleszukat, utána a Jojo no Kimyou na Bouken világba és megsebezhetem magam a Stand Arrow-val. Utána elléphetek a Hunter x Hunter vilgába egy kis Nen edzésre és még sok egyéb. A határ a csillagos ég. Ha összeszedtem azt a szűk tucat képességet, ami érdekel, ez kb. 3-4 út, valószínűleg csak évezredekig utazgatnék az univerzumok között.

2021. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

#5

Szerintem ez nem ennyire egyszerű. Minden világnak meg van a maga szabálya és emiatt ami az egyikben működik az a másikban nem

2021. febr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

#6

Szerintem meg de, ennyire egyszerű. A Re:CREATORS-ban a fikcionális univerzumokból (akár valóságba, akár másik fikcionális univerzumba) áthozott karakterek és eszközök megtartották a tulajdonságaikat ahelyett, hogy idomultak volna a másik világ szabályrendszeréhez.

2021. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Brandish képességét a Fairy Tailből.
2021. febr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Yaoyorozu Momo képessége a Boku no Hero Academia-ból, nem lenne gond, ha otthon hagytál ezt-azt, nem kellene egy csomó boltba futkorászni stb., csak enni kell és ismerni szükséges a tárgyak összetételét. És még olcsó is lenne ezek mellett, hiszen krumpli, süti, hizlaló kaják kevesebbe kerülnek, mint sok tárgy; ill. kitűnő alakformálás, mivel onnan használod a zsírodat, ahonnan akarod.
2021. febr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Sailor Pluto
2021. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!