Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van a Charlotte című animéhez...

Van a Charlotte című animéhez hasonló anime?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett és az a 14 rész nem nagyon foglalt le,érdekelne hogy van-e ahhoz hasonló,előre is köszi a válaszokat,és ha nem nagy gond,oda írnátok hogy hány évados,és egy évad hány rész?

2021. febr. 11. 20:22
 1/10 anonim válasza:
62%

Nagyon hozzá foghatót nem tudnék mondani

Angel Beats hasonlít rá valamilyen szinten, de ízlések és pofonok attól függ mennyire vagy benne az anime nézésben van sok jó ami nem hasonlít rá

2021. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Az Angel Beats tényleg hasonlít egy-két dologban, de nagyon ugyanilyen nem lesz.

Esetleg nézz rá még erre is: Boku dake ga Inai Machi

2021. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Az is egy nagyon jó anime de ez az "olyan mint"... kategória mindig becsapós mert attól függ mi alapján jött be
2021. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem maga a történet tetszett,meg ugye a szupererő is,talán az volt a 3. anime amit láttam szóval még új volt nekem benne minden. De jobban a romantika,a humor és a szupererő ami megfogott benne,ehhez mérten ez a kettő jó lenne?
2021. febr. 11. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Angel Beats igen, a BokuDake kissé komolyabb hangvételű, de eszméletlen jó
2021. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy értve komoly? És mind a kettő happy ending?
2021. febr. 11. 21:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, mondhatni. Nem igazán tudom elmagyarázni, meg kell nézni. Ha csak a pontszámukra rápillantasz, egyértelmű lesz, hogy ott vannak a top animék között, és ezek legalább nem véletlenül.
2021. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Angel beats jó anime, de egyáltalán nem hasonlít a Charlotte-hoz. Ennyivel bármilyen animét lehetne ajánlani.
2021. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Seishun buta yarou wa Bunny girl senpai no yume wo minai

Én ezt ajánlanám, hasonló érzést keltett bennem, mint a Charlotteban. 13 rész +1 movie

2021. ápr. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az Angel Beats legfeljebb abban hasonlít a Charlotte-hoz, hogy ugyanazok a készítői, úgyhogy a stílus hasonlít. Amúgy nekem az AB jobban tetszett valamivel. :D
2021. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!