Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol lehet illetve érdemes...

HunTu kérdése:

Hol lehet illetve érdemes angol nyelvű mangát venni? Ahol nem 5ezer egy szállítás és van választék is. Nem szeretnék vámot fizetni bár nem tudom őszintén hogy működik ez.

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bookdepository-n nincs szállítási díj.
2021. febr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondocon. Bár ott eleve 5000 Ft sokszor egy kötet.
2021. febr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5000 ft egy kötetért igazából nem drága. A képregények általánosságban véve 1-2 ezerrel drágábbak, mint egy rendes könyv, azok meg 3-4 ezrek szoktak lenni.
2021. febr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem 5000 elfogadható főleg ha még új is. Amazonon néztem először de szállítás is drága könyv is drága :( de ez a bookdepository elég jónak tűnik köszönöm :)
2021. febr. 14. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van Prémium tagságod, akkor olcsóbb a szállítás. Az Amazont ajánlom. Mivel külföldi nyelven elérhető mangát akarsz venni, valamilyen szintű vámot mindenképpen kell fizetnek, ha azt nem, akkor szállítási költséget.
2021. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz. A bookdepository külön kiemeli, hogy mivel európai raktárból kapod a cuccot, nincsen vám.
2021. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os, ezt nem tudtam. Onnan nem szoktam rendelni.
2021. febr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ezt mondanám, Bookdepon most elég borsos ára van mindennek a brexit miatt [link]
2021. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!