Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek hogy lesz lezárva...

Gyulai Dávid Dániel kérdése:

Szerintetek hogy lesz lezárva a Dragon Ball?

Figyelt kérdés
Én abban reménykedem, hogy Trunks Gohan és Goten is kap már normális szerepet, mert nagyon úgy érződik, hogy tök felesleges karakterek. Illetve szerintetek Vegita Pusztítás Istene lesz, és Gokuval mi lesz akkor?
2021. febr. 19. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

A DB még akkor is futni fog, amikor a One Piecenek vége lesz...


Igazából tök fölösleges lenne abbahagyni, mert pár év múlva indítanának újat.

2021. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ideje lenne lezárni, mert bár hatalmas DB-fan vagyok, de már semmi újat nem tud mutatni az anime. Nekem a GT-vel le lett zárva. A Super csak a pénz miatt készül, mert tudják elengedni a fandomot. Na, olyan is az egész. Pénzszagú, steril, unalmas. Persze, ez az én véleményem.
2021. febr. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek mind a 2 válaszolóval. Még sok szereplővel kell kezdeni valamit a zárásig, de nem ártana már lezárni. Én abba reménykedem, hogy egyszer kiadják az összes szériát egy egységes cenzúramentes és bitang jó animációval. Az utóbbi időben úgyis mindenből újat csinálnak. Hátha a DB szériák is. Nem mintha bajom lenne a régivel. Szóval reménykedem egy ilyenben. Szerintetek melyik a jobb? A Z vagy a KAI?
2021. febr. 26. 07:04
 4/6 anonim ***** válasza:
A Z a jobb, még a fillerekkel is. A Kai csak egy megvágott sz*r.
2021. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit át kéne írni a Gt-t hogy ne a Z hanem a Super folytatása lehessen. Annak tökéletes a vége. Csak Vegita lehetne a Pusztítás Istene (vagy esetleg Broly) mert ugye Goku nem lenne képes pusztítani a többiek meg nem elég erősek.
2022. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Z a legjobb sorozat amit valaha láttam. Nekem nem is anime hanem legenda.

A Kai ugyanaz fillermentesítve. Csak a grafikája jobb a Z-nel annak kivételével minden szarabb benne.

2022. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!