Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animét látjátok manapsá...

Melyik animét látjátok manapság legtöbbször leszólva, mint annak idején a SAO-t?

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 16:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
AOT
2021. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
AoT, bár megjegyzem, jogosan. Tényleg tré anime.
2021. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem, mert jelenleg nincs olyan parádésan szar és mégis körülrajongott anime, ami annyira kiverné a biztosítékot az embereknél. A SAO fikázására anno komplett anituber csatornák épültek, egyenként is több órás videósorozatokban boncolgatva, mennyi elbäszott dolog van a sorozatban.


Az AOT vagy épp a RE:Zero kap egy pármondatos leszólást (jogosan), ha valaki beajánlja, esetleg egy lepontozást, ha olyasvalaki téved a kérdéshez, de közelében nincs annak a szarviharnak, ami a SAO körül volt.

2021. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
27%
Fairy Tail és szerintem ez jogos.
2021. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
Hol szólják le az AoT-t? Igen a 4.évadnál a CGI, meg Mikasa kinézete miatt láttam hogy volt valami, de egyébként én eddig azt hittem hogy az AoT pont hogy népszerű, és rengetegen szeretik. Például én is nagyon szeretem, szerintem zseniális, aki pedig azt mondja rá, hogy szar, annak tényleg nem is való...
2021. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
AoT-ről hallom én is midnig a fikát, de ez így szokott lenni népszerű animéknél. Szerintem nem jogos, szerintem is zseniális, egy-két hibát leszámítva.
2021. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%
#5 vagyok most mi a f@szért pontoztátok le a válaszomat de most komolyan? Semmi rosszat nem mondtam, most komolyan azért mert nekem tetszik valami ami esetleg másnak nem??? Mi a ló****? Ezen a szinten vagyunk most komolyan?
2021. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ömmm... Kedves Fairy Tail rajongók,hiába szeretitek az animét én azt látom a legtöbbet leszólva,az új fejezetek és az amime befejezése miatt, amivel egyet is tudok érteni. Szóval mi a probléma? (4es vagyok)
2021. febr. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%

"Az AOT vagy épp a RE:Zero kap egy pármondatos leszólást (jogosan)"

Vagy jogtalanul. Személyszerint én még csak a jogtalan résszel találkoztam.

AoT-ről is azt hallom, hogy "rossz, mert CGI", miközben kifejezetten szép CGI-t csinált a MAPPA.

2021. febr. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ez már szerintem ízlés kérdése, én a cgi-t sehogy sem szeretem, és kifejezetten rosszat tett a sorozatnak, ami mindig a látványra és a szépen kidolgozott csatajelenetekre apellált. Ez nekem sem tetszik.
2021. febr. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!