Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valahol van egy oldal, ami...

Valahol van egy oldal, ami összegyűjti, miket hallgattam legtöbbször?

Figyelt kérdés

Régen sokkal több zenét hallgattam és kiment a fejemből, melyikek voltak ők. Van valami olyan mérő vagy adatbázis, ami gyűjti, hogy melyik zenékben mozog a felhasználó, dsetleg valani, ami ilyen?

nem vagyok spotifyos



2020. júl. 1. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Youtube motor ezalapján müködik vegyiti az ott hallgatottakatlejátszittakat és kiad egy listát a véletlenszerű dalokkal...
2020. júl. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Last.fm. Nagyon jó kis oldal/alkalmazás, lehet nézni rajta hogy melyik számot, előadót, albumot mennyiszer hallgattad az adott időszakban. És ezek alapján kapsz ajánlásokat is, hogy miket érdemes meghallgatnod. Meg még rengeteg érdekes statisztika van rajta, például most néztem meg hogy az elmúlt 7 napban elvileg 33 órát hallgattam zenét. :D Én Spotifyjal használom ugyan, de elvileg lehet pl Youtube-al vagy egy csomó más zenei platformmal is.


[link]

2020. júl. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Youtube mindig azt dobja be, amiről azt gondolja, hogy érdekel
2020. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!