Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A shokugeki no souma: gou no...

A shokugeki no souma: gou no sara Részeit miért találom magyar felirattal?

Figyelt kérdés
Az indavideóról le szedték a részeket. Máshol nem találom magyar felirattal,estleg valaki tud erről valamit?

#Shokugeki no Souma #Go nou sara
2021. febr. 21. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

félbe lett hagyva sajna... habár mellette szólt hogy tönkretették az egészet!

az utolsó előtti évad jó lett legalábbis logikus hogy hogyan tudták le verni a 10 széket (több volt székes ott volt habár a végső meccs is kicsit necces volt...) de az hogy erina az eskola igazgató... miért is ment az iskolába tanulónak alapból...? a kora meg az hogy nincs képesítése az meg vicc kategória... erinának kellett volna az elsőnek lennie somának a másodiknak ennyi erővel...

persze a sorozatnak voltak más hibái is!

túlságosan is az első évfolyamra koncentrált és utána hirtelen a harmadik évfolyam lett a figyelem központja!

szerintem bőven bele fért volna egy olyan dolog is hogy mikor második évfolyamúak lesznek akkor csapnak össze a tíz elittel kisebb lett volna a szakadék és tovább húzni a főzős vetélkedőket akár másodévesekkel is

de tényleg jobb lett volna későbbre tenni a végső csatát!

az utolsó évad meg hát... enyhén fogalmazva is túlzás! persze vannak ilyen szakácsok akik az alvilági embereknek főznek de komolyan a börtönőr szakácsok nem ilyenek! normális szakácsok és sosem találkoznak a foglyokkal akik meg kivégzésre mennek igaz jár az utolsó étkezés de csínjával! mert nincs keret arra hogy milliós ételeket adjanak olyanoknak akik a legnagyobb bűnöket követtek el...


a blue verseny úgymond jó mert az előző évadokban is volt róla szó és ez esélyt ad a végzős szakácsokkal is mérkőzni és amit fent említettem ez remek lehetőség lett volna hogy olyannal csapjanak össze akit pont elkerültek pl az előző évi tíz elit

meg maga a blue ugye 25 év alatt van szóval megint remek folytatás hogy feljebb menjenek pl 30 év alatti és vagy korlátlan

de az hogy megverik soma apját... (vagy mi volt sajna én sem néztem tovább...)

2021. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-5 részt a mireaifansub oldalán találod meg...

talán valaki befejezi újra elkezdi csak kell ahhoz elég ember hogy szóljon pl a most aktuális csapatok közül

2021. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!