Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animét tudnátok egyhuza...

Melyik animét tudnátok egyhuzamban akár egész nap nézni és miért?

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most itt mire is gondolsz? 😅

A Beastart 1. évadát, a Drifters-t, az Afro szamurájt, a Brand new animal-t, a Gibiate-t, a Dallos-t, a Gintitsune-t, az Interspecies Reviewers-t meg még jópár max 12 részes animét én 1-1 nap alatt néztem meg. Ha elkezdem, sokszor nincs megállás. :D

2021. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én minden animét úgy nézek meg. Persze azzal a feltétellel, hogy meg is akarom nézni, de leülök és megnézem az egészet egy huzamban.
2021. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Fullmetal Alchemist (2003-mas verzió)

Dragon Ball sorozatok (kivéve a Super)

Kyou Kara Maou


Mert imádom őket, és sosem tudom megunni. ^^

2021. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 almavirágenyém ***** válasza:
84%

Hunter x hunter. Ha egyszer elindítok egy részt akkor utána nincs megállás. Én nagyon szeretem.

A No. 6-ot egyhuzamban végignéztem és meg is lepődtem rajta mert jónak tünt de valahogy rosszabbra számítottam. Azóta is egyik kedvencem.

A dororot többször is végignéztem egyhuzamban a története az hogy ilyen izgalmas és egyben aranyos is egyszerűen mindig magával ragad.

2021. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Skip Beat!

Juuni Kokuki

Ansatsu Kyoushitsu


Mert vagy nagyon izgalmasak vagy szórakoztatóak

2021. febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Toaru Kagaku no Railgun. Mivel a sci-fi és a fantasy mellett is az egyik fő témája a barátság, és emiatt sokszor átmegy kellemes slice of life-ba. Ezeket a részeket, még ha filler is, egész nap tudnám nézni.
2021. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!