Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Megnéztem 100 animét de vajon...

Megnéztem 100 animét de vajon melyik legyen a 101?

Figyelt kérdés

-(lehetőleg ne romantikus)

-(hát hentai...ha ismersz valami nagyon jót akkor jöhet)


Kedvenc kategóriáim:

Psziho,Horror,Action,Adventure,Thriller, Mythology,Shounen


Lent a szavazásban találtam pár álitólag jót a myanimelist en.



2021. febr. 23. 22:45
A kérdező szavazást indított:
Tokyo Ghoul
Attack on titan
Baccano
Monogatari seasons (Pl:Bakemonogatari)
Monster
Gintama
One piece
Vinland saga
Valami màs de lusta vagyok leírni :p
Valami màs lent leírom
49 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
A TG-től ne várj túl nagy dolgokat, kicsit túl van hypeolva,az aot érdemesebb, mert ugye az alap.
2021. febr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

gintama felejtős! nincs igen story inkább 2 részes fejezetek max 5-10 úgy 200. résznél...

one piece ne a 101. legyen hanem az legyen a folyamatos anime amit nézel mert hosszú és jó is mert sokszor kell várni animékre

monogatari széria hát kissé bonyolult mert túl gyors a párbeszéd

mindenképp a vinland saga legyen amit most elkezdesz közben one piece és a többit is megnézheted


a vinland saga szinte mestermű!

2021. febr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Egyértelműen Gintama. Borzasztó ütős humorral,aranyos és enyhén őrült szereplőkkel van megáldva. A rajzolást 2. ha,nem az első pillanattól meg lehet szeretni. Teljesen új perspektívából mutatja meg a viccet, ami sokszor a rész végén csattan a legnagyobbat. De nem csak a nevetéstől tud a földreverni,meglepően jól dolgozik a megható és epic jelenetekkel is. Ha jóval szeretnél kezdeni én mindenképp ezt ajánlom még úgy is,hogy a felsoroltjaidból 2 kivételével mind láttam. Amúgy azok se rosszak,bár a Bakemonogatari kifejezetten nem teszett(ebből inkább a Nekomonogatarit ajánlom)de teljesen más kategória a Gintama által nyújtott élvezetekhez képest. Nekem egy kicsit elvesznek az animék rengetegében,mindegyik új szemszög,de nem képvisel eredeti jellemzőket.

Amúgy,amit jónak látsz.

2021. febr. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

én kerülném a hosszú animéket (one piece, gintama...) vagy legalább is nem gondolkoznék rajta, hogy most nézzem-e vagy sem, mondjuk napi 1-2 rész más animék mellett és levan tudva

sokkal jobb a 12/24 részre bontottakat nézni, akkor legalább nem ragadsz le túlzottan egy animénél és belátható időn belül be is tudod fejezni az évadot


a gintama ráadásul elvileg majd csak olyan 50-60 rész után lesz jobb

2021. febr. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Monster. Zseniálisan összerakott, izgalmas krimi-thriller a javából. Kissé lassú, de nincs benne üresjárat és roppantul nézeti magát.
2021. febr. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Baccano!
2021. febr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bubblegum Crisis!
2021. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

A szavazásban levőket nem ismerem, de ha szereted a horrort/trillert/pszichológiait én ezeket ajánlom, ha még nem láttad:

Gakkou gurashi

Shiki

Jigoku shoujo

Jigoku shoujo Futakomori

Jigoku shoujo Mitsuganae

Jigoku shoujo Yoi to togi (első 6 részét)

Higurashi no naku koro ni

Higurashi no naku koro ni kai

Higurashi no naku koro ni gou (Főleg kb. 14. résztől, ha láttad a korábbi évadokat)

Serial experiments Lain

Yakusoku no neverland

Puella Magi Madoka Magica

Another

2021. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Ezek közül a Monogatari sorozatot. Olyan jó humora meg párbeszédei vannak, illetve a rajzolása nagyon egyedi. Mindenképp megéri. Nagyon jókat röhögtem rajta.
2021. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!