Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik neverending animét...

Melyik neverending animét ajánlanátok elsőnek egy kezdő animés számára?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 17:33
A kérdező szavazást indított:
Dragon Ball
One Piece
Bleach
Naruto
My Hero Academia
Black Clover
Boruto
Hunter x Hunter
Yuu Yuu Hakusho
Egyéb, leírom kommentben
42 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Gintama.
2021. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
Vagabond
2021. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem a legjobb a listáról de Naruto.

Miért? Mert animében is lezárt. One piece (ami amúgy a kedvencem), My hero academia, black cover,boruto, hxh egyáltalán nem lezárt még mangában sem, animében meg főleg.

Bleach még nem kapta meg a lezárását animében de már lassan jön.

Dragon ballt személy szerint nem szeretem így nem is ajánlom.

Yu yu hakushot nem láttam de tervben van.


Így kizárásos alapon maradt a Naruto ami az utolsó arctól eltekintve nem is rossz szóval nyugodtan ajánlom.

2021. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%

Naruto szintèn max bleach! Ami van lezárása az jó

One piece... elkezdheted sőt az összeset a listán! + fairy tail!

Habár gintamara készülj fel mert nem lineáris történet mesélés van az összefüggő epizódok mind csak 2 max 3 rész! Elvileg van 1-2 kivétel arc de a 60-70%-a az ilyen!

2021. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Dragon Ball, vagy Yuyu Hakusho.
2021. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Gintamát kezdőnek semmiképpen sem, mert shounen paródia. Kezdőként meg nem fogja érteni a vicces utalásokat más animékre.
2021. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

Én a Naruto-t, Boruto-t, illetve a Black Clover-t nem ajánlanám, szerintem egyik sem olyan jó, mint mondják, illetve a Boruto-ra még csak nem is mondják, hogy jó.


Ha ezek közül kell választani, akkor vagy a One Piece, vagy a Dragon Ball, vagy a Boku no Hero Academia-t kezd el.

A Dragon Ball volt az első nagy név, így nem rossz megnézni ,hgoy honnan indult az egész.

A One Piece jelenleg talán a legjobb never-ending anime.

A BnHA-t én nem szoktam never-ending animék közé sorolni, viszont mivel vannak közben szünetek, így megéri még most elkezdeni és gyorsan utol tudod érni a sorozatot.

2021. febr. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7: jogos, viszont a kövi évaddal már meg fogja haladni a 100 részt, és még legalább 2 évadja lesz
2021. febr. 26. 10:07
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért never ending animével kellene kezdenie??

Inkább rövidebbekkel, mert nem biztos, hogy jó ötlet egy olyannak ilyen hosszúságú animéket ajánlani, aki nem igazán szereti még. Inkább rövidebb, befejezett animékkel kellene rávenni, utána már sokkal jobban fogja talán élvezni a hosszabbakat is.

2021. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Yu Yu Hakusho vagy Hunter x Hunter.
2021. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!